bolestivá menštruácia, strašné kŕče

Príspevok v téme: bolestivá menštruácia, strašné kŕče
miška

Ahojte ženy, mam 22, mávam veľmi nepravidelnú menštruáciu. posledné tri mesiace som mala vždy "pravidelne" po 18 dňoch. Včera som dostala normálne po 28, mám nenormálne bolesti, kŕče, nemôžem sa ani pohnúť, ani vstať, lebo sa mi zdá, že mi "vypadne" maternica. Tie kŕč idú až do análneho otvoru, je to až také trhanie všade vo vnútri. Som panna, čakáme so sexom do manželstva, mám 179 cm, 65 kg. Už minimálne rok používam LEN tampóny, žiadne vložky. Neviem, či to môže byť problém... Nepomáhajú mi žiadne tableky, ani termofor. Prosím poraďte mi, čo mám robiť, lebo už nevládzem. Ďakujem

poliewoocka

mas nizku vahu ale toto je na inu temu.Pouzivanie tamponov skryva rozne rizika.Je zname ze aj ked pouzivas vylucne tampony mala by si v priebehu menstruacie aspon raz za den pouzit vlozku-najlepsie v noci ked je mozes preskocit interval vymeny tamponu-4 az 8 hodin.Rozhodne sa daj vysetrit u gyn.Ak mas zavraty,teplotu,vyrazky alebo ine symptomy krce nevynimajuc moze to byt aj TSS a to nie je sranda!

milakeksik

ahoj, tymito krcami prechadzam pravidelne aj ja, len niekedy sa stane, ze su slabsie, ale inak ked dostanem menstruaciu tak tri hodiny lezim v posteli s tym, ze pohnut sa nemozem a len pastami stlacam vankus od bolesti, ale potom to prejde. mne vsak nato trochu zabera Ibalgin a nepouzivam tampony ale vlozky, lebo si myslim, ze s tamponmi by to bolo este horsie. ale podla mna by si mala skusit zajst ku gynekologovi, aspon sa poradit, ci sa s tym da nieco robit.