prosim pomozte

Príspevok v téme: prosim pomozte
lencok1

uz neveim co mam robit, na brade mam virusove ochorenie tzv. ploche bradavicky, boli mi uz aj laserom odstranene, ale stale sa ich nemozem zbavit...predtym mi ich az tak nebolo vidno, bolo to viac pod kozou, teraz su o trosku vacsie a je to rozsiahlejsie...ja uz neveim co robit, nejaku radu co s tym prosim...ako sa ich konecne zbavit, dakujem velmi pekne

lencok1

najlepsie bude ked pockam na vysledky testov imunity, lebo som prekonala tri chripky za sebou a bola som slaba ako mucha

RNG

Lekarska veda je veda,nie viera.
Su veci dokazatelne pracujuce a myty a bajky.
Ja sa zaoberam len dokazanymi faktami, vedecky, mnohonasobne, mnohymi lekarskymi kolektivmi nezavisle.

lencok1

gloria mas pravdu, nemam rada samu seba...prestala som si verit, po tazkych ziv. udalostiach ktore ma stretli...a liecim sa na depresiu, mam len 24...ja viem ze je problem vo mne...viem to...dakujem za tvoj prispevok...vsetko je len mojou citlivostou

71gloria

Po psychickej stránke sú bradavice vyjadrením nenávisti, či už seba samého alebo niekoho iného.Porozmýšľaj, možno v sebe prechovávaš nenávisť.

lencok1

ja som z toho taka nestastna, ze uz neveim ci mam verit, taha sa to pomaly rok a mam z toho depky...v com mam teda vlastne verit

RNG

Cesnak in vitro je antiviralny, ale viacero vyskumov in vivo to nepotvrdilo. Antibakterialne vlastnosti na niektore bakterie ale boli potvrdene.
Medovka a aloe pomahaju o nieco zvysit imunitu,neviem ale ci to je aplikovatelne na vsetky virusy.Aloe by som rozhodne skusil brat, je vseobecne prospesne.
Cibula je skor protizapalova a antibakterialna, nez antiviralna

71gloria

antivirotické alebo virostatické vlastnosti majú okrem echinacey napr. aj cesnak, medovka, aloe vera... Niektorí ľudia používajú na bradavice cibuľovú šťavu, propolis...

RNG

Engystol obsahuje vytazok z jedovateho Asclepias vincetoxicum(milkweed) a je to v pravom zmysle homeopatikum-tj ziadna latka v nom nie je dokazatelne antiviralna, hoci kedze je toxicka, dava priznaky podobne viralnym nakazam.

Su latky dokazatelne antiviralne, tym by som dal rozhodne prednost.
Uvediam len zopar-v prirode je ich uzasne vela, ale komercnych je zatial malo;
Znama echinacea(vytazok musi byt dost silny, casto predavaju slabe davky, po troch tyzdnoch brania 1 tyzden pauza)
Astragalus membraceus, koren, ucinnejsi a naviac adaptogen, nepotrebuje prestavku,
extrakt z olivovych listov(3x1/2 gramu 15% na podporu imunity)
selen(200-400 mcg, zo selenovych kvasnic)
Zinok(treonat,askorbat glukonat,glycinat, ekvivalent 30 mg)
koloidne striebro( 3-5 krat lyzicka denne)
Osobne si myslim, ze elektroforeza striebra, kedze sa jedna o lokalizovany viralny utok by bola najucinnejsia
Prevedenie: strieborna minca alebo bezniklova strieborno medena zliatina(925), prilozit na bradavicu, zapojit na + pol 4.5 voltovej baterie, minus chytit napr do ruky, nechat posobit viackrat niekolko minut denne
Strieborne iony takto injektovane (elektoforeticky)cez kozu su silne antiviralne a lokalne znicia viralne nakazenie.