proiim poradte.mozem byt w tom???

Príspevok v téme: proiim poradte.mozem byt w tom???
kitka

ahojte,predvcerom som sa milovala s priatelom bez ochrany, trochu pod vpliwom alkoholu, takmer celu noc.vzdy ked islo k wywrcholeniu powedal: staci moja,chwilu sme si dali pauzu a zase.opakowalo sa to dost casto, nakoniec sa wywrcholil do pusy..no tak chcem sa opytat..on si je teraz takmer 100 percentne isty ze to do mna nepustil..ale mohol to do mna dat aj ked o tom sam newie..este aj ten alkohol..no nebolo toho zas tak wela..a co ta "kwapka lasky"..je mozne aj z toho otehotniet??diky za kazdu radu.

kitka

Mam 18, ak ti to nejako pomoze.Ale inak dakujem za radu.No a tak som to uz niekde citala,ale dufala som ze to tak nie je,lebo aj tych 15 percent je dost:(.tak drz palce.potom napisem co a ako.dik pa

miso

Kitka, aj kvapky lasky obsahuju spermie, ale podotykam ze v posve sa nachadza kysle prostredie takze tieto maju velmi malu sancu, aby ta oplodnili. Praktizovali Ste prerušovanu sulož, ale aj pri tomto sposobe sexu moze pred vyvrcholenim dojst k uniku semena bez toho, aby to muž citil. Ja si myslim na 85% ze tehotna nebudes. Nestresuj lebo Ti moze z toho meskat menstruacia a budes si mysliet ze si tehotna. Potom daj vediet ako to dopadlo. Sorry ale kolko mas rokov?