Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal usnej dierky

Príspevok v téme: zapal usnej dierky
janka

chcela by sa sa na vas obratit s problemom,mam casto zapalenu usnu dierku,nikdy to nebol velky problem...odbolelo a bolo dobre.no teraz mi bolesti,hnisanie a krvacanie neprestava.zda sa mi akoby som mala zavalene to ucho...bola by som rada keby ste mi skusili poradit ,co s tym,si sa to neda nejako doma liecit...vopred dakujem

Ivana205

Potrebovala by som poradit. Nikdy som nemala problem s nausnicami no pred pad dnami ma zacalaprava usna dierka boliet, krvacat a hnisat. Kamosky mi poveali, ze nausnice nemam nosit, ze sa mi to samo zahoji a mali pravdu. Teraz mi to uz nehnisa - mam tam chrastu, ale ako dlho nemusim mat nausnice? Viem, ze je to smisne mam to tak asi 3 dni, ale mam panicky strach z toho, ze sa mi dierky zarastu. Co mam robit??? Mam pockat kym mi chrasta sama neodpadne a potom si uz mozem dat nausnice? Naozaj sa mi nemozu zarast dierky aj ked tam mam chrastu? Prosim poradte mi. Iva

v.francés

dala som si prepichnut usi. po piatich tizdnoch som dala dole nastr. nausky, a asi tizden mi to stale hnisa. vzdy sa mi tam spravi taka kozicka ktoru musim pretrhnut a to hrozne boli. ako tomu zabranit?

poliewoocka

Janka-ked si budes davat nausnice,pred tym ten dzindzik,ktory davas do usnej dierky natri priesvitnym lakom na nechty.Tak zabranis priamemu kontaktu s kozou a nezelanemu zapalu.

pet

mam upchate usi od masti a nechcem kupovat drahe pripravky, moho lby som si do ucha dat rastlinny olej?pomoze to?? mate nejake dobre rady??

RNG

Alkohol zabija bakterie desikaciou=vysusenim.
Tak isto posobi aj napr zmes cukru a kokosoveho oleja. Ja si to davam na rany, lebo inac ako cukrovkarovi sa mi nekonecne dlho hoja.
To je ale len povrchove pouzitie.
Ked potrebujes vybit bakterie hlboko pod kozou,tam nemozes dosiahnut dostatocnu koncentraciu ani alkoholu, ani cukru.
Ale da sa dosiahnut potrebna koncentracia citricidalu.Ci uz aplikaciou transdermalne(0.1% (+)roztok=10 000 ppm=3 kvapky GSE na 1/2 deci vody)
alebo oralne" horkac", najlepsie obojstranne.

janka

dakujem,hnisanie a zapal presiel....ale ja mam take stastie,ze mi potom uzaver z nausnice vrastol do ucha...naparadu:D

shakt

kde,kedy a ako ti prepichovali ucho??
ak to hnisa,nepouzivaj ziadnu mast na to,klasika-palenka,lieh,alpa na vatu a niekolkokrat denne prikladat,tak asi tyzden,tiez som mala taketo problemi ale priamo po prepichnuti usi,za tyzden mi to preslo a od vtedy sa mi ani raz nezapalila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.