problem

Príspevok v téme: problem
ginger

ahojte

tak zacnem pekne po poriadku.mam 23 a 1,5 roka chodim s chalanom (24)....a verte ci nie este sme spolu nespali.az donedavna sme mali fakt pekny vztah,lenze v poslednej dobe sa dost zmenil.viem,ze ku vztahu patri aj sex a tu je kamen urazu.on sa so mnou chce velmi milovat,ja to chcem tiez,lenze sa velmi bojim bolesti.uz sme to zopar krat aj skusali ale nevydalo.proste to skoncilo tym ze ma to velmi boli.prosim poradte mi co mam spravit pre to,aby to tak velmi nebolelo?ako sa uvolnit?a hlavne ako zachranit nas vztah?lebo mi povedal,ze ma ma rad ale potrebuje aj sex...nechcem ho stratit...

saaaj

Mne sa zda super ten napad s alkoholom. Nie vela, len tak 1-2 poldeci. A treba fakt len prekonat tu bolest, najhorsie je to "pretrhnutie", aspon ja som mala trosku sok, ale potom je to uz ok.

elis

ahoj ginger,nechodte hned na vec, najprv sa maznajte a vychutnavajte jeden druheho a potom skus ze si lahnes, pod zadok si das vankus a pri milovani zdvihni troska panvu..nemalo by ta to vtedy boliet ale robte to s citom a jemne!..vela stastia :)

lilinka

Tak skusajte rozne polohy, nam to v misionarovi tiez moc neslo a tiez to bolelo hrozne. Nakoniec sa to podarilo odzadu na lyzicky a to celkom necakane.A hlavne sa uvolni, ak bude napata, nervozna, potom budes aj malo vlhka. Ked si to budes naozaj vychutnavat, nebude treba ani lubrikant. Hlavne trpezlivost a neznost a pojde to.

emjey

tak skuste alkohol alebo aj daco ine...bolo by to k dobrej veci...a keby ste to uz raz prekonali potom by to uz mohli ist aj "same"
(ja vem debilna rada...ale takto by som to poriesil lebo viem ze by slo o zachranu vztahu a bolo by to pre dobru vec)

elwin

ja sice nemam tolko rokov ako ty, ale zato som mala podobny problem - parkrat sme to skusali ale vzdy to dopadlo tak, ze ked uz bol vo mne kusok tak ma to straaasne bolelo a nedokazala som to vydrzat tak z toho nakoniec nebolo nic... takze myslim ze ten lubrikacny gel by bol namieste, inak neviem... asi to treba len prekonat tu bolest...

mimka25

Tak skúste pouzit nejaky lubriagacny gél, hadam to pomoze. A treba sa uvolnit. Nesmeis mysliet na to, ze budes citit bolest. Tak odvahu!!!