antibiotika a alkohol, nechapem

kilopus

Kludne Stoptusin brat k ATB mozes. Beries len par kvapiek a tie percenta neznamenaju, ze je to 96 percentny alkohol.

medikamentus

suhlasim s TUTO.
Ak sa bojis, tak kvapky s ATB si nekvapkaj. Vsad na prirodu, zazvor, citrony, kloktanie so salviou ., cibulovy caj .. a ked sa z toho dostanes, tak zapracuj na zvyseni imunity. Cerstvy vzduch, pohyb, otuzovanie, zdrava strava.

tuto

podľa mňa ten Stoptusin davkovanie nebude až v takej koncentrovanej forme aby sa nemohol brať s antibiotikami a navyše lekar by mal vediet co predpisuje. Mozes tam skusit zavolat a opytat sa. Ja by som počúval lekára pre tentokrat. Ale poukazuje to na tvoju znicenu imunitu, takze zacal by som pracovat hlavne na svojej imunite. Jedina mozna cesta je hlavne otuzovanie, sport na cerstvom vzduchu, priroda, domaca strava - co najmenej spracovana a vela ovocia a zeleniny, domace probiotika a proste pracovat na svojom zdravi, nic ine nefunguje. No pain no gain. Nikoho kto ti odporuca vselijake ine zazracne pripravky nepocuvaj,lebo si mozes znicit zdravie este viac alebo sa nedoplatis.

Rene1337

Nerozumiem dnesnemu liecebnemu postupu u vela lekarov nahmatkovo davat antibiotika. V niektorych krajinach nepredpisuju atb ani ked ma clovek 40tky podporia iba imunitu. Zaprve sa robia stery z nosu a hrdla a davaju sa cielene antibiotika na danu bakteriu. Lekari maju za kazde predpisanie lieku od farmaceutickych spolocnosti peniaze a nie male. Takze je mozno ze ste iba dalsia obet liekoveho retazca. Treba si vypytat stery kultivacia trva 3dni a na danu bakteriu virus infekciu sa davaju atb inak ak vam da povacsine nespravne bakterie su urobia protilatky a dalsi krat uz budu ucinnjsie a zaberu malo alebo vobec. Odporucam koloidne striebro da sa kupit aj v lekarni striekat na mandle a preplach nosu je to ucinne