nechcem sa zenit je mi dobre pri mamicke

nnnuuu

M.P., nevšímaj si ma, musím si dať nejaký liek, čo mi predpísal pán Dr. Pošahaný, lebo si už príliš veľa vymýšľam...

nnnuuu

V poriadku, rozumiem, ale už na stránku Dlhý chobot nechodievam, teraz chodím na stránku s názvom Ramená chobotnice:-)

Mesačný princ

nnnuuu - tak sme to možno na tej stránke trošku prehnali však? Ale preto nemusíš byť urazený :D Nabudúce ti to vynahradím :* ♥

nnnuuu

Mesačný princ, dobre, v poriadku, ale pri kom ti je tak dobre, keď nie pri mamke? Pri tom priateľovi, čo si ho spomínal na stránke Dlhý chobot?

nnnuuu

A za peniažky si kupovať stále ďalšie a ďalšie hračky, zábava celý deň, wow. "Keď bude chcieť niečo zase, skončíš asi v base".
www.youtube.com

nnnuuu

Kto ti prosím ťa navarí lepšie ako vlastná mama? A čo je v živote podstatné, že? Dobre sa najesť, vyspať. Dať si mliečko s medíkom a poďme pekne do Hajánoviec! Ak máš dosť vlastných problémov, vzťah isto nepotrebuješ:-D

LAXMI

Vsak bud pri nej, kym ta nebude mat dost a nevyhodi ta. Aj ona uz bude chciet mat od teba pokoj a bude chciet, aby jej niekto nosil kakavko a staral sa o nu.

Iba Mesacny vola svoju mamu kralovna :)