Diagnoza

Príspevok v téme: Diagnoza
marek1984

Ahojte,
Uz niekoko mesiacov nie som uplne v poriadku, raz lepsie, raz horsie. Permanentne ma boli hrdlo, som slaby a stale unaveny. Najtazsie su rana. Vecsia fyzicka aktivita ma zvasca polozi, co je najhorsie lebo rad sportujem. Obvodacka mi spravila vyter, dopadol negativne a odbyla ma Bioparoxom co nepomophlo. Nemate niekto skusenosti s podobnym stavom? Co to je a ako z toho von?
Dakujem

RNG

Okrem tychto vsetkych ja osobne by som prevenyivne nieco na obranu zobral.
Nieco neskodne-prirodne, ako napr mensiu davku extraktu z olivovych listov, extra vitamin C a E, samozrejme dennu davku selenu, pripadne kazdodenne lyzicu-2 kokosoveho oleja(extra virgin=extra panensky) No a samozrejme udrzobnu davku psylia raz za tyzden a tak isto pre istotu dobru silnu probioticku zmes(acidophilus, bulgaricus,helveticus,brevis,bifidum)
Vyckavat sa nevyplati a najlepsia obrana je utok.

Alternativa

Rady na kvalitne kompletne vysetrenie su OK, treba mat istotu. Vela problemov vychadza vsak z nasej komplexnej zivotospravy - nie najlepsej. Ja pridavam zmenu denneho rezimu : zmena stravy, viac rozumneho, Tebe vyhovujuceho pohybu, vela spanku, dobry pitny rezim, radost z malickosti, vyhladavaj ludi, s ktorymi si rad, atd., atd. To su take zaklady, ako podporit imunitny system a zlikvidovat unavovy syndrom. Pekny vikend a usmej sa :D

ja20

ja mam tiez podobny problem, bolest hrdla bez teploty, obcas az pocit ze stracam hlas, unava. bez vyterov, KO idealny.

ethela

určite navštív ešte raz doktora a daj si urobiť kompletné odbery-krvný obraz aj biochémiu,mineralogram....

melissa

choď na endokrinologiu, mne takto začali problémy so štítnou žľazou- pomalá činnosť
žliaz , beriem lieky, takže sa to trochu upravilo, ale únava, vyčerpanosť sa objavujú často a dlhodobo!
Daj vedieť, ako si dopadol!!!!

neva

Nedaj sa odbyť svojou lekarkou, navštiv ju opakovane, nech Ťa pošle na odborné vyšetrenie, možno máš oslabenú imunitu.