Divoky anjel

Príspevok v téme: Divoky anjel
anjelik121

Ahoj.ja viem ze toto sem absolutne nepatri ale straaasne dlho zhanam jednu knizku je to Divoky anjel 1.a 2.cast od Enrique Torresa Prosim vas nemate ju niekto na predaj? Mozno to aj sem troska patri,lebo uz ma unavuje behanie po bazaroch a knihkupectvach kde mi aj tak vzdy povedia nemame ;o(( poradte prosim Dakujem

anjelik121

To by mohlo byt ako hovorim je to na Tebe.Ja zajtra odchadzam do Tatier na svadbu a neviem kedy pridem.Mas bankove konto? Mohla by som ti peniaze poslat postou ale to je riskantne.V kazdom pripade mi daj tvoj e-mail alebo mi posli tel.cislo na e-mail Keita20@atlas.sk ;o)

januška

ja byvam v zahorskej bystrici ale keby si sa chcela stretnut tak mne je jedno,moze byt aj v meste.tu cenu ja fakt neviem...170...mohlo by byt?

anjelik121

To neni daleko mohla by som si pre nu prist alebo mi ju mozes poslat postou to zaplatim ja No neviem veru vtedy ked ta knizka bola na pultoch som mala 20korun vo vacku takze som na take veci moc nemyslela ;o)) ty si musis dat cenu Inak v BA som bola predvcerom skoda ze som to nevedela skor ;o) kde byvas v BA?