Revalid na vlasy

rozmaria83

mne zabrali amitamin® Hair Plus, cca po meciaci som videla vysledok, su bez lepku a lakzy, este mam odskusanu donnu hair 2 mes kuru ale ta vobec nepomohla

ANGEL-DEMON

REVALID 120tbl- 23€, doprava zdarma kupiš cez pilulka.sk
(kedze pri nakupe nad 15€ je doprava po celom SVK zadarmo)

sanny999

je to najlepší liek na vlasy vôbec... vyskúšala som rôzne vitamíny, panthenol biosil vlasy padali dalej... vysledky vyšetrení v poriadku...jedine revalid mi zastavil vypadávanie vlasov...úžasný liek ...

trajsner

Ako som hľadal niečo o revalide tak som narazil na článok pre koho je vhodný vypadavanievlasov.net podľa mňa si treba prečítať nájdeš odpoveď

mariapot46

Ja neviem prečo, ale mne nejak nezabral nepomohol... čítala som naň dobré recenzie tak som si ho kúpila no výsledok nič moc teda, teda podľa mňa žiaden.... tak som sa opýtala v lekárni na nejakú inú variantu a poradili mi donnuhair a až pri tej som videla rozdiel a bola som s ňou spokojná.. neviem každému zaberá niečo iné

maja66

ahoj, revalid som neskusila ale ak potrebujes vitaminy na vlasy tak podla zlozenia tie najlepsie su Foligain. Mne zabrali velmi dobre. Obsahuju nieco aj na zastavenie vypadavabnia aj na obnovu vypadanyvh vlasov. Je tam biotin, zinok, med, vitamin B, saw palmetto a delsie uz si nepamatam. Nedavno som ho kupila svokre a tiez je cela unesena. pozri tu -odkaz odstránený-

Zarran

Ja som si kúpila tie kapsule ešte v októbri minulého roku,zo začiatku fungoval super,vlasy rástli rýchlo,nevypadávali(predtým mi vypadávali viac)ale beriem ho už pol roka,je to dlhá doba a ten účinok sa už postupne po čase vytráca.Včera som si kúpila šampón Revalid,ten vraj popdoruje rast vlasov,tak neviem,je to pravda?Naozaj podporuje rast vlasov?A ešte sa chcem spýtať,držím Dukanovu diétu(ešte len druhý deň)rada by som vedela,či má diéta nejako ovplyvňuje rast vlasov?Ďakujem.

Miška

Ďakujem za radu..určite to vyskúšam. Nevieš mi ešte náhodou poradiť niečo na úrychlenie rastu ? Počula som, že funguje aj brezový šampón.

jajaja295.

jedna tablicka tabletiek ti nestaci...zmenu na vlasoch uvidis az po 3 mesiacoch uzivania a mala by si si kupit aj aktivatory na vlasy, napr. bioaquanol, biohar a pod