Revalid na vlasy

martina46

Ahojte,
ja uzivam Revalid uz druhy mesiac,najskor vlasy prestali vypadavat ale po mesiaci mi vypadali este dalsie,kupila som si ampulky Vichy,sice su drahe,stoja 45 eur(12ks) ale zaberaju.odporucam este ako doplnok pyridoxin.

4444

Prosim Vas ak mam lozisko vypadanych vlasov v zadnej casti hlavy priemere cca 3,5cm vyrastu mi vlasy po tychto tabletkach..?Poradte mi co s tym?Ako dalej ?

hankazvolen

ja mám revalid tonic ... takú vodičku v ampulkách, doberám teraz prvé balenie (je ich tam 20 ampuliek)... dávam si do do vlasov každý večer ... a prvé zmeny sú už vidieť

vlasy mi padali nenormálnym spôsobom, potom prestali padať ale nedorastali mi nové, proste vôbec žiadne nové vlasy, staré šli do dĺžky ale inak nič, bolo to vidieť hlavne na \"plešine\" hlavy :)

idem si teraz kúpiť šampón tak som zvedavá

len som chcela povedať, že komu bolo špatne z tabletiek, nech skúsi ten tonic

adelantemia

Ked som si myslela ze uz po dvoch mesiacoch nic tak som vysadila a az par tyzdnov po tej kure sa mi to zlepsilo-ako by ten ucinok ,,dobehol,,

Lulu108

Neuveritelne, mne fakt prestali padat vlasy, kupila som si trojmesacnu kuru + sampon a uz po dvoch mesiacoch prestali... Kuru samozrejme doberem, chcela som sa len podelit, ze u mna to zafungovalo...

EasyE

Velke balenie cca 26 Eur, no oplati sa, mal som velke problemy a vyskusal som naozaj vsetko, lekarka radila ako mohla no nakoniec pomohol Revalid, ako uz bolo spomenute treba jest po jedle ale funguje

169 69

Ahojte,
ja revalid beriem už asi 1 a pol mesiaca,bohužiaľ zatiaľ žiaden výsledok.Myslíte,že by som mala zvýšiť dávku z 1tablety 3*denne na 2 tablety 3*denne ako píšu v letáku.
Vlasy mi hrozne padajú dokonca v pramienkoch.Zatiaľ však mám šťastie,že mi aj vyrastajú nové.