Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samota , Život , Pád na dno

Príspevok v téme: Samota , Život , Pád na dno
BielyTesak

Krásny večer prajem , dá sa vlastne žiť bez zmyslu života ? Vstávať každý deň len preto lebo ste ako vlak na koľajniciach ktorý nemôže zastaviť no rozpadáva sa. Neviem čo už mám na tomto svete robiť , prežil som toľko pádov na dno a vždy keď som sa znova postavil akoby časť mňa opadla .. a teraz ostalo telo , bez lásky , bez ničoho. Neberte to tak že sa sťažujem , chcem len aby ste ma pochopili. Deň čo deň v bolesti , bez lásky , nemám pre koho žiť , nemám pre čo žiť. Nemám vlastne ani o koho sa oprieť .. komu sa zdôveriť. Tak prečo som tu ? Pamätám si ešte ako som prosil každý večer o smrť , rýchlu a bezbolestnú .. namiesto toho som dostal bolesť deň čo deň a bez smrti .. To je ale irónia čo ? Pri tom by len stačilo aby ma niekto objal a povedal že všetko bude dobre. .. Nepíšem to len aby som sa vyvravel takže pointa .. Zažili ste niekto podobnú temnotu ? čo vás napájalo ? Kvôli čomu ste šli ďalej ? A menšia pointa aj z mojej strany .. vážte si keď máte niekoho pri sebe , keď máte zdravie ..

Zazdravie

Len sa nedávaj ani čo len do reči s homosexuálmi lebo ak si taký úchyl nemáš na tom svete čo hľadať.

BielyTesak

Mesačný princ , nie nechcem takú skupinu kde by sa stále rozoberal zmysel života , pravdepodobne máš pravdu no chcel som týchto ludi povzbudiť , aby sa necítili sami. Robím to už prakticky dlho , a sú mi za to ľudia vďačný , u mňa sa môžu zdôveriť s hocičím. Povzbudiť ich v najťažších chvíľach , viem aké to je keď nemáš nikoho komu sa môžeš zdôveriť o koho sa oprieť a ver mi možno aj keď je to len cez FB tých pár kamarátov sú zato veľmi vďačný. Poviem to hold takto najhoršia je samota medzi ľuďmi ktorí ťa nechápu. Možno ta skupina nebude dokonalá no ver mi horšie ako byť sám , úplne sám to nie je. Toť je môj názor , možno zlý , možno dobrý neviem , od toho ste tu vy , je to len možnosť. Možno toto je môj zmysel , pomáhať ľuďom pretože viem ako sa cíti človek ktorý padol na dno, človek ktorý žije s chorobou ktorú nikto nevidí. Týmto príspevkom to tu asi uzatváram , ak by ma niekto potreboval môj email som som sem dal , ak dokážem pomôcť tak pomôžem veľmi rád. Prajem vám krásny deň a zároveň aj krásny život. Ďakujem za všetky príspevky k téme.

Mesačný princ

BielyTesak - vieš, podobné sa väčšinou zosilňuje a taká skupina by bola veľmi zvláštna. Neustále by ste rozoberali zmysel života a napriek tomu by nikto nikomu nepomohol, skôr naopak, jeho pocity smútku a prázdnoty by sa prehĺbili. Zváž sám, či chceš ľudí stiahnuť do ešte väčšieho bahna, v akom sú teraz. Aj dno je krásne a neprebádané, ale človek by tam nemal zostávať príliš dlho, pretože mu hrozí riziko utopenia.

Faktom je, že by sa v tej skupine stretli ozaj zaujímaví ľudia a dokonca s podobnými záujmami, ale naozaj by im to pomohlo? Niekam patriť je fajn, ale čím viac toho človek vie, tým je viac poznačený. Vedieť neznamená vždy len to, že bude človek šťastný.

BielyTesak

Ak by mal niekto záujem o skupinu na FB a rád prehodil slovo s podobnými ľuďmi tak mi môžte napísať na biely4tesak@gmail.com. Prajem vám krásnu noc.

BielyTesak

Napadlo ma vytvoriť uzavretú skupinu na FB pre nás. Mohli by sme si dávať rady a povzbudzovať sa v ťažkých chvíľach. Ak sa vám páči tento nápad tak napíšte veľmi rád to zariadim. Neboj sa Solitudine nie si sama.

Solitudine

Ahoj nečítala som všetky príspevky, len chcem povedať že v tom niesi sám. Presne nad týmto všetkým uvažujem posledných pár mesiacov... A často premýšľam aj nad tým, či to má viac ľudí takto

BielyTesak

Problém je že nemám depresiu , pravdu povediac ani neviem ako vyzerá depresia a ako sa v nej človek cíti je to už asi dlho čo som žiadnu nemal , zo mňa len odpadávajú časti mňa a ostáva prázdna schránka prakticky. Ale ďakujem za ochotu.

Tomas12345

Napis mi na mail tomas55555@centrum.cz a popis konkretn problemy ktore ta trapia, presiel som si tazkou depresiou a uspesne som sa z nej vyliecil. Poznam skvele rady proti depresii a rad sa s nimi s tebou podelim ak mi napises :)

Tomas12345

Napis mi na mail tomas55555@centrum.cz a popis konkretn problemy ktore ta trapia, presiel som si tazkou depresiou a uspesne som sa z nej vyliecil. Poznam skvele rady proti depresii a rad sa s nimi s tebou podelim ak mi napises :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.