Ako sa zbavit vší?

Súvisiaci obsah

milka 2125

dcerka mi doniesla zo skoly vsi.kazdy den som jej umyvala so samponom na vsi a nezabralo to.vcera som jej kupila penu paranit nechala posobit asi hodinu a potom umyla vlasy so samponom parasidose.rano som jej prehladla vlasky a ziadna vsa.

Načo meno ?

Ja som akurát dneska ráno zistila že mám nevitanú návštevu v mohich vlasoch......umyvala som si ich asi 5 krát zo samponom na vsi aj sprej som pouzila potom som ich vycesavla tym specialnym hrebenoma vyzehlila.....to zehlenie naozaj pomáha sice to skodi velmi vlasom ale myslim ze aj tei sampony su velmi skodlive.....najrychjesie a na 100% pomoze nafarbenie....ale to skodi vlasom viac nez tie sampony a zehliska...teraz uz vsi némam dufam ze sa juž neobiavia...som rada ze somsa ich zbavila

ĎuĎoŠ

Ahojte príde mi to trochu scestné používať na odvšivavenie Orthosan či dokonca žehličku vlasov. Beriem to skôr ako recesiu. Ak by ma svrbelo oko odporúčali by ste mi určite vidličku či pilník na nechty.

moly +&-§

ahojte mala som vsi asi 1 tyzden mne vsi nevadia ja sa ich viem zbavit velmi rycho ale moja mama ma cierne huste dlhe vlasy ona mala vsi asi 5-6 mesiacov nevedela sa iich zbali vyskusala vselico psie sampony ako je ORTHOSAN, DIFUSIL,BEA SPHAR ale ten orthosan bol asi najucinnejsi z nich potom sme mally ludske sampony tie ani trochu nepomohly to je vyhadzovanie penazi mali sme aj PETROLEJ nepomohlo OCOT, ALPA nic jedinym riesenim je ZEHLICKA TA POMOZE 100% TO VAM GARANTUJEM A VYZEHLOVAT VKUSE AJ 2-3KRAT ZA DEN

KRASNE ODVSIVOVANIE VAM PRAJEM

Zara.k

Neviem či to tu už niekto písal ale keď si žehlite vlasy najlepsie tou najväčšou teplotou tak pekne od korienkom tak sa ich pekne zbavíte

prírodná

Domča určite nevešaj hlavu. Ak máš vo vlasoch ešte hnidy a dospelé vši už nie tak si v lekárni si kúp šampón Liberella, ktorý ti oddelí hnidy, či živé alebo zaschnuté od vlasu a potom po opláchnutí šampóna z vlasov ich ľahko vyčešeš a zároveň si perfektne umyješ vlasy, lebo obsahuje aj extrakt zo žihľavy a ešte iné zložky v ňom napr. levandulový olej eukalyptový olej ... zabránia tomu aby si tie potvorky zase dostala.Ja ho mám v rodine odskúšaný a je fajn. Určite by som si na hlavu nedávala chémiu ani prípravky pre zvieratá!

domča

no ja som sa dala ostrihať a učitelka v škle mi našla že vraj hnidy .. prosim poradte mi čo mam robiť aby v mojej hlave už neboli nikdy . !!

gizy

vši,opakovaný problem mojej dcéry...vyskúsali sme vsetky pripravky z lekarne,nepomohlo.teraz naposledy mi niekto odporucil Neemoxan je to takej konzistencie ako telové mlieko,natru sa s tým vlasy a necha sa to uschnut,neumyva sa to opakovat treba na 3.,7.,a 10.den (medzitym sa vlasy samozrejme normalne umyvaju).tak sme to skusili a zda sa ze to zabera,dnes som jej kontrolovala hlavu a nemala ani jednu hnidu...no kazdy den pocas kúry som ju vyčesavala všivákom a aj ručne vytahovala hnidy...teraz sme v polovici kúry este sa budeme natierat v pondelok a stvrtok..:-))nie je to ani take drahé-7 evri
a ešte my niekto poradil pridavat do normalneho sampona pri umyvani vlasov par kvapiek tea tree oleja,vraj obsahuje také silice,ktore vši neznasaju takze nepojdu na vlasy,neviem ci to pomaha ,ale určite to budem robiť..:-))
veľa zdaru všetkým v boji s tymi potvorami!

advanced11

U mna aj mojej dcerky pomohlo jedine vlasy ostrihať. Ked som mala dala vlasy ostrihať (cca 1 cm dlžky), tak po umyti sa jej tam zvieratka normalne veselo prechadzali a to som ju vyčesavala takym hustym hrebenom proti všiam. Vlasy narastli aj jej aj mne, ale ako nahle vidim že mala sa škriabe okamžite beriem hrebeň (všivak) a prečesavam. A vždy v sobotu ked ju kupem, tak jej dam obyčajny šampon na hlavu, umyvjem a potom jej dam hociaky kondicioner a všivakom jej česem vlasy ked tam ma kondicioner. A potom ešte oplachenm ale nie tou vodou ktoru ma vo vani ale čistou. A ešte ked vylezie z vane a vlasy jej osušim, tak jej to tym hustym hrebenom pred fenovanim prečesavam. Tak je istota že stare koťuhy su zlikvidovane a nemaju šancu klasť vajička. A dodržiavam hygienu aj navlačiek raz za mesiac menim navlačky na periny, uteraky každy tyžden čiste. A ked je vyhlasena v škole pohotovosť hned ako pride zo školy tak jej prečesavam vlasy na sucho všivakom. Vši môžu totiž preliezť aj v šatni kde maju zavesene vetrovky...
Takže moja rada stale česať a ked je to už take že sa s tym neda pohnuť vlasy treba ostrihať (bohužial,ale je to najučinnejšie).