citim sa v robote neskutocne odstrcena

Príspevok v téme: citim sa v robote neskutocne odstrcena
1smutna1

ahojte mozno pre niekoho uplne banalny problem ale citim sa v robote strasne odstrcena... som nestastna ze napriklad moje dve kolegyne spolu obeduju a mna vobec nezavolaju...sme mala firma a tak som dufala ze budeme mat aspon pekne vztahy ale ako vidim tak to tak asi nebude... neviem co robim zle niesom ine etnikum,nesmrdim niesom neinteligentna alebo nejaka hlupana a napriek tomu nikto nestoji o moju spolocnost.... minule som stretla jednu kolegynu v nakupnom centre a normalne sa mi okato vyhla.... nemali sme ziadne hadky ani nic proste mi tam davaju najavo ze k nim nepatrim...co mam robit?

konecnestastna

ako keby citam o sebe autorka temy . Minuly rok ma prijali do jednej velkej firmy ako asi najmladsiu slobodnu bezdetnu babu do pracovneho kolektivu. Od zaciatku som tam nesadla jednej zenskej. Bloncka asi 45 rokov 180 cm, 4 speky a jej zazeracny zly pohlad som citila normalne na chrbte ked som nahodou isla okolo nej. Kazda jedna kolegyna bola milacik, laska, zlaticko pokladik len ja jedina som bola neschopna mlada ktorej davala robit najpodradnejsiu robotu a vybila si na nej vsetku svoju zlost . Kazda s kolegyn boli minimalne 2 tyzdne v lete na dovolenkach a ja ked som si chcela zobrat dovku a vybavit si lekara tak som bola najhorsia osoba pod slnkom a dali mi to neskutocne vyzrat no smutne bolo to ze svoje volno nevideli. Riaditelovi firmy by sa tato dotycna strcila az neviem kde nebudem radsej hovorit...Den ked mi skoncila zmluva bol ten najkrajsi v mojom zivote .

TiezZena

Najmä v ženskom kolektíve je to tak, ako píšeš. Ja som rada, že ma už konečne aspon naoko ignorujú, roky som k tomu došla, že je to pre mňa najlepšie, lebo v dnešnej dobe myslí každý len na seba, je to samá faloš a pretvárka a za chrbtom ohováranie. Ja si tu žijem svoj život, nestarám sa do ničoho, keď nemusím, mám pokoj, zaujíma ma len robota, lebo som pochopila, že takéto kamarátstva fungovať nebudú a dá sa veriť len sám sebe...takže si z toho nerob ťažkú hlavu, ženy sú také (som jedna z nich, ale vyhýbam sa im).Ak si z práce s niekým sadneš, buď vďačná, ak nie, neriešila by som...Pekný deň.

Mesačný princ

a_dr1a - to nebude šťastie, ale prispôsobivosť, tolerancia a pochopenie....ja nemám ani jednu z tých vlastností :D

a_dr1a

simiona, tak aj take sa da. Ja poznam vela ludi z byvalych robot a to som z mnohych prac uz roky prec a s tymi ludmi super vychadzame stale. Sme v kontakte roky rokuce. Volavame si, piseme, obcas sa stretavame, aj za nevestu ma niektore chceli :D Aj na dovolenky sme spolu chodili, doteraz sa stretavame. A to plati tak pre zeny ako aj na muzov. A ked bolo treba pomoct si ai, tak vzdy sme si navzajom pomohli podporili poradili. Tak neviem, ci mam ja take stastie na ludi, alebo co

simiona

Hahaha. Zakladatelka by chcela za kamaratky kolegyne. Hahaha.

Ale teraz vazne. Tiez som bola volakedy taka naivna.

Suhlas s chlap29.

IGORR

POCHOPTE LUDIA ZE AK SA NIEKDE CITIM ZLE, CITIM NESPOKOJNOST V PRACI, NEMAM Z LUDI CI Z PRACE DOBRY POCIT TAK TYMI POCITMI MI ZIVOT DAVA NAJAVO ABY SOM ISIEL ODTIAL PREC, ZMENIL TO CIZE ZMENIL PRACU, NIECO S TYM ROBIL, KONAL NIE SA LEN STALE STAZOVAL.
MUSITE ZACAT LEPSIE VNIMAT NASEPKAVANIE ZIVOTA, OSUDU, NAZVITE SI TO AKO CHCETE, ALE VNIMAT TO CO SA OKOLO VAS DEJE, ZNAKY, SIGNALY, ZNAMENIA KTORE VAS MAJU NASMEROVAT INYM SMEROM
MOZNO VAS NIEKDE CAKA NIECO LEPSIE A CASTOKRAT JE TO AJ TAK, VIEM TO Z VLASTNEJ SKUSENOSTI, VZDY KED SOM BOL NESPOKOJNY S NIECIM NAPR. S PRACOU, DAL SOM VYPOVED A NAKONIEC SOM SI NASIEL LEPSIU.
ZMENA CASTOKRAT CLOVEKU PROSPEJE, LEN SA NETREBA BAT JU UROBIT

Matusisko_xD

No vidíš to, sme na tom rovnako. Tiež sa cítim odstrčený. Nikto o mňa nemá záujem a som celé dni sám ako taký túlavý pes. Nemám s kým prehovoriť a nemám sa s kým ísť kde zabaviť. Som jednoducho sám a sám už mám taký pocit aj ostanem. Nikto si ma nevšíma a každý na mňa serie a prečo ? Preto že nikomu nechýbam. Včera som písal kamošovi či pôjde v piatok na pivo. Napísal, že sa ešte ozve. Ako tu u neho býva nikdy sa neozval. Neboj nič moja. Zvykneš si na to alebo sa ti obráti život o 180 stupňov a zrazu bude o teba taký záujem, že nebudeš vedieť s kým a kam ísť skôr.

saveslovakia

Mne je napriklad uprimne luto ze slovaci su zatial taki nejednotni ale verim ze sa to zmeni... urcite... vela ludi sa nema dobre

1smutna1

dakujem ti chore crevo aj ostatnym za prispevky... uz sa snazim tak si to nepripustat... nieje to dobre ked clovek vnima veci okolo seba asi prilis citlivo...