Fajcenie

???

ja svojmu chlapcovi fajcim kazdy den.a veeeeeeelmi mi to chuti.fakt musi muz dodrziavat hygienu.a najlepsie je to so slahackou alebo tiez piknik(take nieco ako salko zahustene mlieko v tube).frajer sa uz chcel vystriekat aj do pusi no ja som len citila a uz ma napinalo.ale naposledy som to skusila s tym salkom a vobec som necitila ze tam nieco je.samozrejme som to vyplula.ale ani ma nenaplo.fajcenie je super vzrusujuca vec

setko

mne vobec nevadi ked baba nepouziva pusu...s tou zmrzlinou je to absolutna pravda mne trosku frajerka dala aj na vajicka a potom to vsetko zlizala a jej to chutilo a ja som nevedel co so sebou od rozkose

lusijka

To je pravda, ked sa ti to absolutne hnusi, tak sa do toho nenut..zrob mu to len rukou. A s tou slahackou je to fakt super. Ja to niekedy robim mojmu priatelovi zo zmrzlinou. Velmi to lubi, lebo to je studene. Chi chi

lilinka

No ak dodrziava hygienu, tak by to nemal byt problem. Tak mu to rob tesne po sprchovani, ked bude cely vonavy.Ja to svojmu priatelovi tiez robim velmi casto, samozrejme ze sa stane ze nie vzdy je cerstvy, tak ale chlap by si mal na tom zalezat, ked chce aby to bolo frajerke prijemne. Alebo sa zahrajte so slahackou alebo niecim podobnym, aby si si ho ochutila.

lusijka

no tak ja to mojmu priatelovi robim velmi casto...ked nemam chut na sex, tak mu to aspon spravim pusou. Tiez mu niekedy pachne a tomu aj poviem a on sa ide umyt...to je, ked je cely den v nohaviciach...to je normalne....ale samozrejme, ze je to asi blbe povedat nejakemu chalanovi..sorry zlato, ale smrdi ti...nie?...ja som s mojim priatelom uz dlho, takze povieme si hocico. U nas je to uz normalne.

elis

velmi mi to nechuti ale nechcem urazit mojho chalana ze to nieje bohvieco :)vravis a ze ked si da chalan ananas je to sladsie :)

saaaj

No tak mne z toho je tazko na zaludku iba vtedy, ked som hladna. Ale ked sa napijes vody, alebo to zajes, je to ok. ale uz to tiez nerobim, neviem preco, radsej vypluvam.

ginngi

jaaa,,, no mnee... tto chuti, ked mam chut... a nenutim sa do toho... ze proste.. aach ,ked som velmi vzrusena, ide to samo ,a chutii, a ked.. on odo mna chcee ze toto... taak... vtedy by som mu ho najradsej aj vykrutila... :)