Vypadavanie vlasov

Ellie123

Mne pomohol šampón Alpecin C1 je trocha drahší stojí cca 6-7 eur pokiaľ viem. Viem že je určený hlavne pre pánov ale ženy ho môžu tak isto použiť akurát nezabúdaj na kondicionér a neprehánaj to s ním určite postupuj podla návodu a nenechávaj si šampon príliš dlho :) Ďalej určite si ich nežehli,nefénuj aťd. samozrejme ak možeš, ak musís fénovať tak aspoň ich nenič ešte viac žehlením napríklad. Existuje aj čaj ktorý pije moja mama a jej osobne tiež pomohol takže to ti tiež odporúčam je to Hair-Revall Tea od Dr. Chen. Ak chceš niečo prírodnejšie tak si kúp Rozmarín (olej), Ricínový olej a Olivový olej a pomiešaj ich v malej miske a daj si to na vlasy na cca 30 minut, ja som si to dávala dosť často a mne to pomohlo, rozmarín podporuje rast nových vlasov a ricínový tak isto na pevnejsie a lesklejšie vlasy :) Alebo pozri si je velmi vela videí na youtube o rôznych maskách čo ludom pomohli a rôzne prípravky takže to si určite vyhladaj určite tam nájdeš aj niečo pre seba :) Mne tieto veci pomohli, mne vypadali vlasy kvôli štítnej žlaze a teraz ich mám už naspať aj hustejšie aj zdravšie. Ak niekomu tieto veci nepomohli alebo naopak uškodili, ospravedlnujem sa nechcem zavádzať ale ja mám len dobré skusenosti....

Ajja1

No my to máme v rode riedke vlasy a pomohla mi len vlasová mezoterapia .Ostatné mám tiež ale až toto zabralo.

minimie

Ahoj, ako tu uz jedna slecna pisala, Forcapil (a nie Forcipal, trochu sa pomylila ;) ). Mame vypadavanie vlasov u zien v rodine, ja z nich zatial udrzujem najhustejsiu "hrivu", ale uz som tiez skryvala plesinku ofinou doboku. Forcapil to nielenze zastavil, ale zacali mi rast nove vlasy, moje kuty zmizli, plesinka sa solidne zahustila. Len treba vydrzat. Forcapil sa ma uzivat 3 mesiace, ale az tym 3. mesiacom mi zacali rast nove vlasy. Takze ja som ho brala 6 mesiacov a skutocne pomohlo. Teraz pauzujem pol roka a uz opat pomaly zacinaju vypadavat, takze dnes som si kupila dalsie balenie na 3 mesiace. Prehovorila som aj sesternicu, ktora skusala kadejake drahe tablety a placentu a tiez bola nadsena, 3. mesiacom, ako u mna, jej zacali rast nove vlasy. To iste moja starsia kolegyna, ktora ma prechod. Kupila som jej tie tablety a kazala poctivo jest kazdy den a vydrzat...najprv somrala. Somrala takto 2 mesiace, ze nic nevidi a ja som vravela, nech vydrzi. A koncom tretieho.mesiaca za mnou prisla a zdvihla ofinu, spod ktorej rasila kopa novych kratkych vlasov, ktore jej zacali rast. Takze som jej musela kupit dalsie balenie :) Necakala som, ze nieco tak lacne (na mesiac 12€) takto zaberie. Tabletky z DM mozes rovno zahodit, davky su nizke a jedna sa lacno vyrobene synteticke vitaminy. Preto aj ta dobra cena. A tiez som skusala aj tie z DM, aj kadejake ine lieky. Zabral len Forcapil, ale chce to trpezlivost ;)

WHISPER

záleží od kaderníka... ja mám hrivu ako lev :-D resp. ako Shakira ešte 10cm a budem mať po zadok a ked sa idem podstrihnúť 2-3x do roka 1cm a stojí ma to 3,50€ u známej kaderníčky...
ale nejaky značkovy by vypýtal možno aj 10 alebo 20€

nnnuuu

Že vraj orechy na to pomáhajú, ale ja by som ich nedokázal jesť. Ono, keď má človek hrivu ako lev, tak to tiež nie je výhra najmä, ak ste u kaderníka, strihanie stojí päť eur a Vy máte len jedno, dve! Ani neviem, ako taký účes nazvať, asi na totálku! Hrozné:-(

mjanik

keď vám nezaberú lieky,vyhľadajte akupunktúru a dajte si posilniť obličky,sú slabé.Tým si dáte do poriadku obličky ako celok.

sunshine45

mne zabrali amitamin® Hair Plus, bez laktozy bez lepku, vlasy mi prestali padat cca do 2 mesiacov uplne a aj mi zhusti mierne