otazka na baby

viliam tell

HAK to je skratka pre atikoncepciu vsak lebo AK by som pochopil ale to H pred tym mi neako nesedi :)) slecny poradte mi s priatelkou spolu sulozime bez kondomzu a berie HKA ale este nikdy som sa do nej nespravil preoze sa bojim co ked ... je to podla vas bezpecne ???

nani

suhlasim s lilinou :)..je to fakt uzasny pocit ked moze po tom zostat v tebe a nemusi sa rychlo ponahlat von, aby sa kondom nezvliekol.Uz by som si to nevedela predstavit s kondomom.A priatel si to tiez chvalil, ze je to uplne iny pocit...ja citim jeho on mna...a pozor,je to navykove ;)

lilinka

Podstatou brania HAK je predsa prave to, ze to robite bez kondomu. Podla mna nie je nic krajsie ako ked sa do teba urobi. Prezivate to obaja intenzivnejsie. A to, ze to z teba potom vytecie, no booooze, ved to je prirodzene a chlapom sa to vacsinou paci. Mozes to zo seba naraz vytlacit do vreckovky a je to. A hlavne, je to spontanne, ked sa nemusite otravovat s navliekanim kondomu.

jaja

podla mna je to lepsie s gumou.ja beriem tiez HAK a na konci si vzdy da gumu.ked sa do teba spravi bez gumy skoro nic necitis len daco teple a potom to vyteka fuj.ja radsej na konec gumu.o nijaky super pocit alebo zazitok neprides

elis

Ahoj wewe..ja som HAK prestala brat ale ked som brala bolo to fakt super :)citit ho bez gumicky a ako sa do teba spravi..no super pocit :)..mne to vytekalo len chvilku a potom sa sa sla sprchnut

ginngi

taa, ja tiez zacinam brat HAK, a tiez sa na to tesiim, ked .. ale asi to musi byt dziwe... :) vraj je to tak krasny pocit... :) ved uvidime