pircing v pupku

kathe

Ahoj...mala som uz piercing v pupiku ale po 8 mesiacoch sa mi pri vrchnej dierke urobil taky malicky tumor teda nadorcek a tak som si ho vybrala pretoze mi zrastal s nausnicou...ale chcem si ho dat znovu len mam strach si to viac boli pripadne ci sa moze nieco stat...pretoze rozne baby strasia stym ze mozme zostat neplodne..Vdaka

kuky121

awojte chcem si ist dat pripichnut pupok len sa bojim ze to bude boliet kamaratky ho maju a jedna mi povedala ze to neboli a druha ze to strasne boli tak ja teraz neviem

rastenka

nevie niekto nahodou ci sa moze dat pupok prepichnut znova ak som uz raz pearcing mala a uplne sa mi skratila vzdialenost mezdi dierkami na asi 1mm a tak som si musela nausnicku vybrat, teraz rozmyslam ze si to dam znova prepichnut, ale neviem ci sa to moze

henika

caute ja som si dala pearcing do pupka v lete presne pred rokom.O dva tyzdne na to som isla k moru a kraaasne sa mi to zahojilo od vtedy som s tym nemala ziadne problemy iba ked som si vymenila chyrurgicku ocel za striebro mi to asi tri dni vylucovalo hnis ale inak to vobec nebolelo...odporucam aj ked to prepichnutie nie je moc prijemne :D

krasavica

Ja ti neviem, ale ked ho nechce prijat, tak ti ine neostava len ho vybrat. Ja mam tiez piercing v pupku a tiez mi hnisal, ale len tak normalne, ziadna krv ani bolesti. Zahojil sa mi uplne az po nejakom roku. Teraz je to uz uplne v pohode, ale poznam babu, co jej ho telo neprijalo musela ho dat von.

keyah

Caute, ja som si dala piercing v zime - pred pol rokom - chcela som ho mat krasne zahojeny v lete, no nestalo sa - este stale sa nezahojil. Poctivo som si ho dezinfikovala 60% liehom 3x denne. Skusila som aj roztok soli.Nekupala som sa, iba sprchovala - aby sa do rany nedostalo mydlo. Nosila som iba volne bavlnene tricka - aby sa brucho nepotilo a podla rady piercingerky som ani necvicila ziadne cviky na brucho. /To sa ani nedalo, prvy mesiac som si totiz nemohla na brucho ani lahnut. Nehnisal cely cas. Vacsinou vyzeral, ako skoro zahojeny, iba rano bol trochu zacervenany /asi ked som sa spotila/. Horsie to bolo, ked som skusila zaplavat v bazene. Bola som nedavno aj v Chorvatsku. Plavala som v mori, opalovala som sa. Zacal velmi hnisat, bolel, islo mi z neho aj trochu krvi. Mozno mi do piercingu stieklo trochu opalovacieho mlieka, alebo neviem co. Teraz - po troch tyzdnoch je to uz lepsie, no este stale nie je zahojeny. Kazde rano ho vyberiem, macam do soli a dam naspat. Chcem si ho vybrat, no neviem ako. Kym nie je zahojeny a hnisa nemozem, lebo si tym otvorim cerstvu ranu = dieru do brucha. No kym ho mam - nezahoji sa, lebo moje telo ho pravdepodobne nechce prijat. Co robit? Poradte niekto.

ewcucu

cawko...ja mam piercing v pupku uz jeden a pol roka a tiez si myslim ze v lete na to neni vhodna doba...ale ked sa kupes v mori tak pohoda bo tam mas slanu vodu ale do bazena nelez ani nahodou!!! a davaj si na to pozor bo mne sa to hojilo asi tak pol roka...

dudulka

ahoj:}...ja som si uz dala a uz som sa aj kupala s nim,ale hned som si ho vycistila bactrobanom...kupala som sa aj v mori a v pohodke...a aj som sa opalovala...ale az po 3tyzdnoch...davaj si na to aj tea tree olej,uvidis pomoze...a aj morku som...do 3dcl vody 1 pol lyzica soli a bude dobre...dikes pa:}

martinkaba

Ahoj, ja som si ho dala pred tyzdnom. Moc by som Ti ho teraz nedoporucovala, lebo je teplo a pupok sa poti, okrem toho, s nim sa nemozes opalovat, kupat ani v bazene, ani nikde na jazere!!! Preto si to velmi dobre rozmysli. Piercing sa moze vybrat az po pol roku, az ked je tunel-diera v pupku dokonale zahojena. Mne to trochu hnisa, aj ked to velmi podstivo cistim. A doplatila som na svoju sprostost, ze som nepockala aspon do jesene. Preto nesprav rovnaku chybu ako ja a radsej pockaj!