Problém u dcery

ivka558

lubickalubi: Robite si srandu? Mate dieta tak predpokladam ze ste dospela zena...A neviete ani zakladne veci? Ved si ked tak precitajte na internete a nie kazdu somarinu sa tu pytat.. to ako pozeram tak u gynekologa ste neboli asi ani vy..

verbena

čierne?

pokial to neni FAKE tak ako ja neviem ale ja som žiadne špinenia, ani vytoky pred prvymi kramamy nemala... vždy som mala čisté gaťky,
až zrazu jedneho dna ma prišerne rozbolelo brucho a zaliala ma krv...mala som 13...

no kedze poznam 9 ročne dievčatko! ktoremu diagnostikovali rakovinu maternice a museli jej urobiť hysterektomiu....

tak ja by som na vašom mieste nejaké čudne čierne smradlave vytoky neignorovala...!!!!

a nasledovny pracovny tyzden ked ma vas lekár ordinačne hodiny by ste mali láskavo naklusať s malou na gyndu!
alebo si potom trieskajte hlavu o stenu!

Jojaaa

Boze co tu robite paniku , ten tmavy vytok je predzvest menstruacie , hormony zacinaju produkovat a pracovat , uvidis , ze dcerka v blizkom case dostane menzes , je to normalne ......moja dcerka to mala tiez tak , len klud

patica3

Keby to bola mykoza, tak by nemala ziadne tmave vytoky...ved chodte k lekarovi, co najskor aby sa to nahodou nezhorsovalo.

stastnablcha

dcerke normalne vysvetli ze tak ako ked ju boli hrdlo tak ide k doktorke jej ho ukazat tak aj teraz je treba ukazat to co nieje v poriadku.. ale tiez si myslim ez sa moze jednat o menzes.. ale tiez by som volila lekara

lubickalubi

patica ešte máva mierne štípanie
Nemôže ísť o mykózu?
Alebo čo to môže byť
Podla mňa menštruácia to neni

patica3

A ake mnozstvo tej tekutiny vyteka?

A co ze ma 11 rokov, ved menstruacia moze prijst aj 9 rocnym dievacam. Podla mna je 11 rokov akurat vek kedy to dostava najviac dievcat a jej sa to mohlo takto prejavit..pokial nema ziadny iny problem tak sa podla mna jedna o menstruaciu. Ale chodte radsej k detskej gyn. A ked sa bude bat tak povedz jej ze to je pre jej dobro a ze teta lekarka ju nezje, iba ju prezrie a to je vsetko.

Iva27

na toto ani nereagujte, to isté ako Alicka a podobne. niekto sa tu očividne vyžíva v týchto veciach ale štýl písania nemení.

lubickalubi

1.Dneska s nou neviem ísť
2. Ani neviem či u nás je vôbec detská gynekologička
Čo to môže byť?
A ako povedať dcerke že sa na nu pozrie doktorka že jej musí ukázať intimne miesta?
Prosím poradte