Krv na toaletnom papieri po veľkej potrebe

Príspevok v téme: Krv na toaletnom papieri po veľkej potrebe
Olga Rozborilova

Dobry den,

Pre info-moja dcera ma 10 rokov, a nemá menzes. Žiadne ochorenie súvisiace s konečníkom nikdy nemala, vlasnte mala len slavú formu salmonelózy.

Moja dcera -Monika sa mi zdôverila, že asi 3-krát behom 2 mesiacov sa jej stalo niečo také, že keď sa zotrela po veľkej potrebe, na tialetnom papieri si nenašla nič iné, len pár kvapiek krvi. Vyskytuje sa to len keď nemôže vytlačiť stolicu, alebo keď je príliš tvrdá. Krv je obyčajná-svetlá, pravddpodobne čerstvá. Krv sa však nenachádza v stolici, ale len na toaletnom papieri. Vidím to na nejakú trhlinku. Krv sa ozaj vyskytuje len po "ťažšej" veľkej potrebe.
Chcem sa spýtať, či to možno liečiť aj voľako prírodne, bez lekárov? Prípadne, keďže sa vyskytuje len po tej už spomínanej "ťažšej" veľkej potrebe, či nepostačí len upraviť stravu.

Veľmi ďakujem tým, ktorí majú skúsenosti, ale podľa možností-bez lekára vedia poradiť, čo robiť ďalej. Vopred vďaka.
Oľga

tereza77

ja som mala len jedno obdobie krv na toaletnom papieri, objavili sa mi hemoroidy, lekar mi dal nejake lieky rady ja som si dokupila hemostop a trebalo vela kontroly sebazaprenia a trpezlivosti kym som sa z nich uplne dostala, ale podarilo sa

Tomas12345

Ja som tiez maval kopukrat na papiere daco take cervene, ale pritom stolica nebola od krvi. Moze to byt aj zo stravy ak napriklad jedla cviklu.

verbena

treba sa zamyslieť nad tým, akú stravu jej dávate...

nech dostatočne pije, mliecne vyrobky, nech si dá večer jogurt s vločkami alebo mlieko s vločkami +med+škorica= mňamka ♥
pravidelná strava, vela zeleniny,
na ranajky celozrnne pečivo+ zelenina paradajka napr., hned ked sa zobudi treba vypiť bud vodu alebo čaj...

proste životospráva..

netvrdím že to váš pripad, len tak pomimo... rodičom sa nechce robiť ranajky detom, daju im peniaze nech si niečo kupia,
no a oni si kupia cestou do školy sladke pečivo, keks, chipsy... a potom su obezne, maju traviace problemy...
som to mala možnosť vidieť - stravovanie detí, ked som pracovala v pokladni...
zvlášť sa mi do pamäte zarylo jedno dievča mohla mať 10-12r. xicht samá vyražka, akné a ona si kazde rano pred skolou chodila kupovat kolu, keks, chipsy... čo by na to asi tak povedala kožná lekárka... stačí sa pozriet na jej vyražkavu tvár...