Meškajúca menštruácia a zápal

Príspevok v téme: Meškajúca menštruácia a zápal
slime

Dobrý deň,
mávam 26 dňový menštruačný cyklus a dnes mám 29 deň cyklu. Odvčera mám kŕče v podbrušku, vždy ako pred menštruáciou a počas nej. Nemyslím len chvíľkovo, ale napríklad dnes ležím o deviatej do druhej len a bolesťami a pomáha mi keď si niečo priložím na brucho. Jednoducho skoro ako keby mám menštruáciu, len nekrvácam. Mohlo by ísť len o ischemickú fázu cyklu? V týždni som bola u lekára, zistil mi zápal v moči aj krvi a povedal mi, že mi to môže meškať. Nepovedal však že určite bude, a. mne to nikdy za tie roky nemeškalo. Môžem byť tehotná ak som nemala 4 mesiace pohlavný styk, iba 3 týždne dozadu orálny a to tak, že najskôr prebiehal na mne, obliekla som sa a až potom uspokojila partnera? Viem hlúpa otázka... Ale už som poprečitovala všeličo a mám pochybnosti. Nemyslím cestou tráviaceho traktu, ale nejakým kontaktom rukami alebo... Schudla som na 46kg a možno preto mi to mešká spolu s tým zápalom ale začínam byť naozaj v neistote. Mám aj akné ako vždy pred menzesom, ale nebolia ma prsia ako pred ním. A deň po ovulácii som mala na nohavičkách trochu krvi. Bola som však prechladnutá a v minulosti som už pár krát krvácala mimo cyklu, ale však silnejšie a vždy som skončila na pohotovosti. Mám sa teda obávať alebo len v kľude čakať kým príde? Máte niekto takú skúsenosť?
Budem vďačný za akékoľvek rady, len prosím nie ironické, nerobím si srandu len sa chcem slušne spýtať.