Nezvládam akúkoľvek prácu

Príspevok v téme: Nezvládam akúkoľvek prácu
Renoss

Srdečne Vás zdravím diskutéri

Rád by som sa podelil s Vami s mojím trápením, nedokážem sa nikde zamestnať ako 25 ročný som stále doma. Samozrejme robil som rôzne brigády na dohodu, ale to všetko bolo len pár mesiacov. Tam som ten stres nepociťoval boli to práce ktoré ma bavili. Robil som informátora pri kiosku na úrade práce, alebo som pomáhal na okresnom úrade (nemám titul) bolo to na dohodu len. Čo som skúšal sa zamestnať vo fabrike, tak som po 1 dni alebo aj 2 týždne dal výpoveď, skrátka ten vnútorný stres ta apatia, ta plačlivosť, ten žalúdočný nepokoj bol tak silný, som myslel že sa zbláznim. Na Základnej a Strednej som mal veľmi zlý kolektív a nemám kamarátov ja toľko že by som mohol s niekym isť do práce. Chodím aj k psychológovi na sedenia idem 20.11 na sedenie, ja skrátka sa cítim tak duševne vyčerpaný a neschopný ja neviem nič. Neviem vydávať peniaze a počítať z hlavy. Musel by som používať neustále kalkulačku. Som vo veľmi vážnom začarovanom kruhu, a neviem s neho ísť von. Pracovať sa musí, ale ja mám s toho neskutočné zle pocity a obavy veľkej katastrofy. Chcem si podať prihlášku na sociálnu prácu a spraviť si aspoň BC. titul aby som sa vyhol fabrikám. Neviem aká terapia a liečba by mne pomohla. Jedine čo je mojim plusom že sa viem rozprávať s mládežou a deťmi, že by som bol skvelý animátor, som dostal spätnú referenciu. Čo len vymyslieť aký zamestnávateľ by bol ochotný zamestnať tak depresívneho človeka ako ja žiadny.

Neznamy-THM1986

Podobný problem som mám aj ja... Čo sa týka zdravia je to iné, ale následok je že mám 31 rokov a ešte som nikde riadne nepracoval... Mne pomohlo že mam čiastočný dôchodok a našiel som nejakú tu brigádu cez stránku jaspravim.sk Ale stále to nie je ono :-(