Nepochopitelna reakcia Byvalej priatelky

Príspevok v téme: Nepochopitelna reakcia Byvalej priatelky
mato KS

Ahojte, trápi ma postoj bývalej priateľky,rozišli sme sa ,vlastne pravý dôvod ani neviem doteraz,ale ide oto,že ci ste sa stretli s takým človekom ,ci už s mužom ,či ženou,ale niesme spolu už pol roka,a všade u známych roznáša ,o našom vzťahu že som nasilník agresor a ,že ju prenasledujem či vysedavam pred jej bytom,čo je úplna hlúposť,nikdy som také nerobil a ani nemám zapotreby to robiť,nechápem ako môže človek kydat na bývakeho priateľa take klamstvá a pritom vlastny známy ju zradia a povedia my to kedže ma poznajú,ale nerozoberáme to pretože mna to zabolí a aj poníži,ak sa také niečo dozviete,a pritom vo vzťahu mala stále nejaký problem ak som jej doniesol len tak znicoho nic čoko,alebo na zľavách našiel nejaký prívesok ,či náušnice a chcel ju potešil lebo to bolo pekné a miesto poďakovania som bol zabitý vetou,že ju si kupovať netreba a pritom onič nešlo len jej spraviť radosť,veď vzťah je aj o maličkostiach,vadili jej výzorové veci ako ochlpenie na rukach a hrudi,ci to že som nemal tehličky na bruchu,a pritom ani raz sa nestalo že by som ja ju urážal výzorovo či niečim iným ,kedže ja som ju lúbil takú aká je a nehľadal som nedostatky či zlo na nej ako opačne,ale napriek tomu som ju lúbil,lebo v kútiku duše som si stále myslel že sa zmeni,nestalo sa ,stále našlla sposob ako ma provokovať aby sa mohla hádať,ja soms a snažil to riešiť ignoráciou či odchodom domov,ale nedalo sa ,tlačila ma tak do kúta ,že som vybuchol a pohádali sme sa ,čo am stále mrzelo lebo pre mna kričať na ženu je trápne ,najmä keď je to kôli hlúpostiam ktoré si vymyslí druhá strana ako sú,si spotený alebo pokrčené tričko či nedajbože som chcel ísť na kofolu do podniku kde som chodieval rad a chcel som aby šla somnou tam kde mam to rád aj ja a nielen tam dke to chce ona,nakoniec som dostal ponižujúci rozchod,kde ma obvinila že som nasilník a neviem čo apritom ani raz som nezdihol ruku a ani nijako fyzicky či psychicky neútočil,keď som už nakričal tak v tedy keď už s anedalo nikam stiahnúť,ale stým že chybu si nikdy nepriznala stale som bol na vine a ona tá ktorej bolo ublžované ,este som nestretol človeka ktorý si neprizná chybu či obviní nevynného a je úplne presvedčený otom že on je ten ktorý je obeť bez chyby.,nerozumiem tomu prečo toto robieva keď my dala košom nieje somnou a keď sa stretneme náhodne v obchode či na semaóre na križovatke v autách tak je to hend sledovanie a neviem čo a pritom ide len o náhodné stretnutie kedže v jednom meste, je jasné, že na seba ludia narazia,celý čas som jej dal celé svoje srdce ,chodievali sme kam chcela ,stále po bol sňou,pomáhal jej ak mala problém a nakoniec som nasilnik a hajzel pre nu,a vyslovene z nej ziari nenávist a uplne je otom presvedčená že som tym hajzlom,pokušal som jej navrhnúť aby mi to vysvetlila a prestala stymi rečami tak to obratila opäť ,že ju obťažujem a prenasledujem,viem že veľa ľudí má nazor kašľať na ňu ,ale mna to trápi že omne roznaša takéto veci a pritom by som žene nikdy nijako neublížil ,úpretože je to pre mna chrapúňstvo ak sa chlap vyvŕši na žene,jej známy to neriešia tiež kedže my do očí rovno povedali že ma poznajú a svoj obraz o mne maju vlastný a nie taky ako tvrdi,ale itak ma to trápy a nerad by som bol aby ma kôli tomu dostaal do problémov ,nikdy neviete kto to zneužije ,len ma trápi prečo to robimkedže vie dobre že ju mám stále rad,ako späť sa nevrátim lebo peklo prežívať nechcem, ale ,nechcel som byť snou ani v zlom ,kedže ja som jej nespravil nič,,stretol sa niekto s takým človekom?prečo také robi,ako povedal som jej do očí, že chybu pri hádke stále robia dvaja ludia je jedno kto začne ale chybu robia obaja nik nieje dokonalý,chybu som si priznal aj ja že nie stale musel zvýšiť hlas mohol ju odbit nejakou vetou či slovom ale tak niesme bez chybny a ani stroje aby sme ovládli stáale emóciu,ale nikdy som jej neubľížíl ani nič a takto som dopadol,styým že nikdy nepovedala prepáč alebo mrzí ma to stále bola presvedčená že ona je ok,,jej naj kamaráat o nej povie že je psychicky chorá a zastal som sa jej a itak som bol hajzlom,niesom dokonalý človek ani bezchybný ,ale takýto postoj aj po rozchode si nezaslúžim a nedá sa snou nijako spojiť a vysvetliť si to,hoci čo spravím hned ju seldujem a neviem čo, pri tom nechodím za nou ani níč,akurát jej poslal sms ,že by som sa rád porozprával otm ,bolo by to fér od nej my to vysvetliť

mato ks

Kamka asi mas pravdu vodel.som len to.co.som si asi prial aby som videl,skoda ze si to neuvedomuje a nevyhlada odbornu pomoc.mozno by ju dali na.spravnu cestu aby zila.stastne.a.nie tak

Kamka2

Aspoň vidíš, aká v skutočnosti je. Chorá osoba, ktorá nemá problém vymýšľať si, klamať a fabulovať (hoci ako sa zdá s tým ani nemá čo získať). Nemusí ti byť ľúto, že si o ňu prišiel. To čo si na nej miloval, alebo čo si si myslel že je na nej milovania-hodné, boli len tvoje predstavy. V skutočnosti je to osoba, čo nemá nijaké morálne zásady a je silno pomstychtivá. Možno má aj nejakú poruchu osobnosti, ako psychopatiu alebo niečo podobné. Tam ak tkvie odpoveď na tvoje otázky, že PREČO to robí.

Kimmy_CA

mato ks

Delip=ja mam to.iste z nicoho nic kopacky.zablokovany fb.mobilne cislo.bije sa do hrudi ze ona je ta co.skoncila a vsade roznasa to.co.som napisal..snad nemali.sme.rovnaku zenu:))).ale.ja.dufam ze uz dalsia.obet nebude a ze najde takeho.co.snou zamava aby vedela co a ako ublizila inym

dellip_der

Ahoj, podobnú skúsenosť mám z môjho vzťahu. Manipulátorka - nič nové pod slnkom. U nás to, ale skončilo tak, že dotyčná prerušila všetky kontakty so mnou a blízkemu okoliu natárala hlúposti. Podľa môjho názoru jej ide o zachovanie svojej "reputácie" a tak sa snaží svoje nedostatky a správanie zahladiť zvedením pozornosti na Teba. Chce dosiahnuť poľutovanie a súcit a neváha využiť k tomu vykonštruovanú fiktívnu realitu, kde hráš hlavnú rolu. Cíti sa ukrivdená a chce Ti vrátiť úder, ktorý si ty ani nedal. Daj tomu čas, hlavne maj pevné nervy a postupne si nájde inú obeť. Drž sa a hlavne neprikladaj si to za vinu sebe. Zdar

Doebanec

Keďže je to Tvoja bývalá, najlepšie, čo môžeš urobiť je už ju nekontaktovať. Pravdepodobne je psychicky narušená, tak aby Ti ešte nenarobila väčšie problémy.

Lollka

Dobre ti radi kafe, vykasli sa na nu a neries nejake keci. Kto ta pozna vie aky si a cudzi ta zaujimat nemusia. A nesnaz sa pochopit preco to robi, normalny clovek nikdy nepochopi myslenie psychopata, proste sa to neda. Kasli na nu, nekontaktuj ju, nesnaz sa jej nic vysvetlovat, ju to skor ci neskor prestane bavit. A nabuduce si najdi slusne a dobre dievca, vies kolko by ti bolo vdacnych keby im kupujes drobne darceky a pomahas? Maloktora zena ma takeho muza a vacsina by to vedela ocenit. A ty si si vybral prave taku...

mato KS

nechcem ju riesit policiou,neznizim sa k tomu,nema to zmysel na natahovacky jej slovo proti mojmu a to ze to viem od inych ak by doslo na lamanie chleba nik onicom nevie,ak by ich predvolali,a ja jej skodit nehodlam ,sam zivot jej to vrati skor ci neskor,iked jej to nezelam ale sama sa zenie aby ju karma dobehla,,ale ako vravela kafe neriesit a nechat ju tak,bud ju to rpejde abo ,zacne liest inym na nervy a strati aj znamych,je mi jej luto,mohla byt pekna amila zena bohuzial sama sebe skodi tym co robi,natrafi na muza ktory ju zbije a potom zisti co je to nasilie ,ale bude most sama na seba nadavat,dakujem vam za nazor ,potvrdili ste mi len to co v kutiku duse ma uz napadlo,je nacase riesit nove stastie novu partnerku ktora si bude vazit to co ma a ja tiez

Tonislav

Toto je trestný čin poškodzovania dobrého mena, je na to "paragraf". Mal by si to riešiť s políciou a nenechávať ju škodiť ti. Nerozumiem významu existencie takých zlých ľudí. Tú Tvojú "ex" sem musel zoslať sám diabol, to hraničí so zdravím ľudským rozumom.