Nepocujem na prave ucho

Príspevok v téme: Nepocujem na prave ucho
nafu

Uz tyzden zle pocujem na prave ucho. Zacalo to v piatok a v tu noc jak mi to zacalo ma to ucho aj strasne bolelo a rano to uz nebolelo ale stale zhorseny sluch. Bola som s tym hned ku mojej vseobecnej lekarke a ta ma poslala k usnemu a ten mi dal volake kvapky, a volake antibiotika. Dnes som tam bola na kontrole a zmena ziadna, iba mi povedal ze mam to dobrat. Tak som isla zas ku vseobecnej a poslala ma na pondelok k dalsiemu usnemu... Bojim sa ze mi s tym uz nikto nepomoze a bude to trvale :'( Mali ste s tym uz niekto skusenosti?

nafu

Takze mam novinky... v pondelok som bola u usneho a povedal ze tam mam hnisovu tekutinu alebo co tak mi dal antibiotika a volaky cudny sprej do nosa aby sa mi to cez nos tie hlieny vyplavily, lenze nevyplavili sa... tak dneska som tam bola zas na kontrole a musel mi prepichnut bubienok a odsat mi to. Uplne najneprijemnejsi pocit :( Umrtvil mi to ale aj tak to bolelo. a musim tam nosit vatu a davat velky pozor aby mi tam nenatiekla voda pri sprchovani. A ze este takych par dni mi odtial bude sem tam vytetak hnis alebo krv.

nafu

Lenze mna to bolelo len v tu noc jak mi v tom uchu zalahlo a to bola strasna bolest, to sa ni v tu noc podarilo zaspat na 2 hodiny. Este na druhy den ma tam sem tam pichlo ale potom uz nic, ziadne bolesti len stale zalahnute a pocujem v tom uchu take divne sustanie a piskanie. a odvtedy jak berem tie kvapky do ucha tak mam pocit ze este horsie nan pocujem. A myslim ze keby tam mam maz tak by to videl. ach uz som v koncoch...

MOANA

a čiapku nosíš na hlave? ked si dostala prievan tak ono to chvilu trvá kym to prejde.... ja som na to hakliva, tak stale musim mať čiapku alebo kapucnu na hlave...

Moireal

Ak si bola v poslednej dobe plavat alebo si si dlhsie usi necistila alebo si si ich zle cistila s tym, ze sa ti maz dostal hlboko, moze to byt z toho. Maz to tam vie upchat a ked je tam pridlho, zacne kvasit a to sposobuje potom velke bolesti a zhorseny sluch.

Najlepsi je na to peroxid vodika, ten ten maz vybubla. Kvapky od doktora nepomozu. Peroxid ti to vysumi a zabije zaroven tie bakterie aj plesne. Ale neprehanat, lebo moze zodrat sliznice. Este je dobre dat do ucha teply olivovy olej striekackou. Peroxid kupis v lekarni.
Ale chod teda este inemu usiarovi pre istotu. Nech ti tam poriadne pozrie.