Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?

Príspevok v téme: Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?
sonara

Pekný deň všetkým
Aké máte skúsenosti s čiernou mágiou? V poslednej dobe mám len samé neštastia.
Kamoška mi povedala aby som išla k veštici-bosorke, že môže ísť o kliatbu.
Je to vôbec možné niekoho prekliať a podobné veci?
Myslím si, že to je len v rozprávkach pre deti. Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?
Voodoo, čierna mágia tomu veria a praktizujú len niekde v Afrike.
Neviem čo si mám o tom myslieť.
Sama som na pochybách. Čo ak je to predsa možné?
Nemá niekto kontakt na nejakého "šamana" čo sa zaoberá preklínacou mágiou?

petunka

hlavne neriešte nič v Santerii v BA. Iba vás ošklbú o peniaze, nedajú vám ani doklad o tom, že ste zaplatili, lebo že vám vedia dať zľavu bez bloku. samozrejme sú to čierne peniaze. už 2 roky sa s nimi hádam o vrátenie peňazí a buď ma ignorujú alebo sa mi vyhrážajú. sonia guerrera, čiže soňa pernecká čo to tam vedie zo mňa iba vytiahla peniaze a nedostala som za to nič!!! a to nie som jediná keď pátram

Grmlich

Naco tam chces ist, ked tomu neveris a vsetko spochybnujes? A naco hladas ciernu magiu? Ved prave ta zaklina a preklina. Ci chces prekliatie prekliat????
Sa necudujem, ze sa ti nedari, ked mas takyto postoj voci vsetkemu, ze spochybnujes, neveris, sama sa "preklinas" blokujes si energiu a to dobre, ked to spochybnujes, odmietas a vyznievas ako ze ty si mudrejsia, hovori sa tomu aj pycha. A vam ostatnym tiez sibe, ked sa zahravate s ciernou magiou, potom budete chodit po vesticiach a prosit ich, aby vam pomohli, co je nemozne. Nik si nebude tu spinu a ciernotu tahat na seba, kvoli vasej hluposti.

Jojoba

Dobrý ak sa budete chcieť dozvedieť viac, kľudne ma kontaktujte na facebooku. MÁGIA Hoodoo - Peter Macháček. Pracujem s africko americkou mágiou a našou ľudovou okrem iného...

sonara

Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu.
tu sibyla.eu
To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím.
Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky.
Niečo ako horoskopy..