zvetsenie semennika

Príspevok v téme: zvetsenie semennika
lago

Dobry den, mam 17 rokov, ide o to, ze moj pravy semennik je viditelne vetsi nez ten nalavo. Neboli to, ale mam obyvy, ze to moze byt nejaky nador alebo dokonca rakovina. Ze semenniky nie su rovnako velke som si vsimol priblizne uz pred 3-4 rokmi. Vahal som ci nemam zajst za doktorom, ale zatial som nenazbieral dostatok odvahy. Som prilis hanblivy. Tak mi prosim poradte ci je nieco take normalne, alebo mam ihned navstivit lekara.

andie

boooze, urcite nemoze mat pruh. to by musel mat trciacu hrcku v inguinalnej ( slabinovej) oblasti pripadne inych, ale urcite nie zvacseny semennik..

andie

teraz to neber v zlom, ale takmer polovica ludstva ma semenniky a penis medzi nohami. naozaj sa nemas za co hanbit a zvlast taky urolog vidi rovnaky obraz denno denne, takze pozbieraj odvahu a sup za odbornikom. neboj, nevyzenie ta.

cuko

ja som mal to iste s lavym a musel som podstupit operaciu ...ked to mas take podobne ako krcove zily tak je to varikokela a musis s tym ist k lekarovi

erki

Jeden semenik byva vacsi ako druhy, to je normalne. Pokial nemas nejake tazkosti, tak myslim, ze je to v poriadku. Nestrachuj sa zbytocne.