Manzel sa mi priznal k nevere

Príspevok v téme: Manzel sa mi priznal k nevere
Zranena87

Ahojte,
Ani neviem kde mam zacat..S mojim manzelom sme spolu 4roky.Pred tym sme mali obaja dlhodobe vzahy ktore skocili z dovodu nevery nasich partnerov a tak po nejakom case priatlstva medzi nami vznikla nadherna velka pre mna moja zivotna laska ktora mi vniesla stastie do vsetkych oblasti zivota,netuzila som po nicom inom ako vytvorit s mojou laskou rodinu a splodit deti ktore budu vrchol nasej lasky. Po dvoch rokoch chodenia sme sa vzali z nasej krasnej pre mna cistej lasky svadba bola este krajsia ako v mojich snoch a tak sa mal zacat nas spolocny sen..Manzel sa uspesne zamestnal splnil sa mu sen o zamestnani o ktorom vzdy snival a ja som ho v tom podporovala aj ked pre mna bolo dost narocne byt casto niekedy aj na dlhsie bez neho velmi mi chybal no chapala som ze si chce vybudovat karieru a zabezpecit rodinu..Dostal pracu v zahranici a tak som dala vypived a sla s nim ked sme sa vratili spat na Slovensko chcela som si splnit aj ja ten svoj sen o inej praci tak som sa v tej oblasti aj vzdelavala on medzi tym vela pracoval ale lasku mi stale prejavoval a aj ja jemu rozhodli sme sa prestahovat do ineho mesta,novy byt,nivy spolocny zivot konecne len my dvaja..Tak velmi velmi som sa tesila,manzel odisiel na sluzobnu cestu zas raz ako aj mnohokrat predtym..no z tejto cesty mi volal akosi menej..myslela som si ze mozno som velmi precitlivela ze som v nomvom prostredi kde nikiho nepoznam sama vo velkom byte..vratil sa a bol chladnejsi stale chodil cvicit a ked som mu naznacila ze by sme sa mohli milovat tak mi povedal ze je unaveny alebo ho boli brucho..bola som smutna a zaroven som nechcela tlacit na pilu ved vela pracuje..zas odisiel na 5dni a ked sa mal vratit zmeskal posledny vlak no na druhy den sa nevratil tym prvym rano ale az poobede,rozmyslala som preco si nevzal ten prvy vlak no nechcela som byt hystericka a obvinovat ho lebo som sa citila osamela..chlad z jeho strany som nevydrzala a povedala mu ako mi chyba nase milovanie,ako mi chybaju jeho prejavy lasky,ako mi chyba to ked ideme po ulici ma drzi za ruku a teraz si ruky radsej vopchal do vrecak ako som mu zas povedala ako tuzim mat s nim babatko boli sme dohodnuti ze sa na jesen zacneme snazit..v septembri sme to parkrat skusili no bolo to mimo tych spravnych dni;(..Odpovedal minze sa na dieta este neciti a ze v poslednej dobe nema chut na milovanie,tak som sa ho opytala ci niekoho ma tak mi povedal ze nie ze miluje len mna,ale ten chlad a smutok ma neopustal vedel ze to citim..zas odisiel na tyzden do tepla a odial sa minozval ze tam nema dobry internet tak ze mi bude len pisat..pisal mi dvakrat denne vacsinou len take veci o pocasi a o krajine kde je..vo stvrtok mi posledny krat napisal ze ma miluje..v sobotu sa vecer vratil dal mi letmy bozk na pery a isiel spat a v nedelu stravil tiez den viac menej sam vecer sme si dali veceru a ked som si k nemu osprchovana lahala v tme som sa rozhliadla po izbe a napadlo ma ze moj cas v tomto byte je zratany..Opytala som sa ho, preco sa na mna hneva ked je taky odmerany tak mi odpovedal ze on sa nehneva tak som sa opytala tak co je a odpivedal ze Podvadzam Ta s kolegynou.....Zeny tie co ste to niektore prezili,viete aka nekonecna bolest suzuje moje srdce,ako moje telo a dusa nechce uverit,ze ten ktoreho tak velmi prevelmi milujem a s ktorym som mala taky cisty a uprsimny vztah zabudol na to vsetko..Kedy to prestal citit aj on ku mne?Stratila som vsetko tymto ci som mala vzhladom nato ze som sa vzala vsetkeho kvoli tomu aby si mohol budovat karieru..Nie nevycitam mu to ale ako a preco?Ako zastavim tu spalujucu nicotu a bolest sko to prezijem sko?co bude s mojim zivotom ako zacat? Vratim sa spat k nasim domov do mojej izby kde mame este svoju manzelsku postel z minuleho roka ktoru sme kupivali pevnu aby sme sa na nej mohli vasnivo milovat..Napislaa som mu list ako mi ublizil,ako ho milujem,ako ma napada to ako sa s nou miluje ako ju bozkava svojimi mojimi perami,..tento tyzden som sa chystala domov oslavujem okruhliny 30rokov mala som mat oslavu nebudem mat nic neviem ci mam ist za psychologom ako sa stym dokazem takto sama bez vsetkeho vysporiadat,mam milujucich rodicov sestru skvelu buducu byvalu svokru ktora asi v tychto momentoch netusi co sa stalo..Moj manzel odisiel prec asi do hotela alebo zabsvojou starsou milenkou?Neviem...Prosim tienz Vas ktore niekedy tuto bolest zazilli ako ste to prezili,rozviedli ste sa alebo ste anaulovali svadbu?Najhorsie natom celom je to,ze viem ze moj milovany manzel sa zamiloval a mne ostali len oci pre plac.:((((((((((

denisaf

Ahoj moja ja ta uplne chapem ale chcem ti poradit. Dobre zeny sa castokrat stazuju ze su podvadzane muz si ich nevazi. Jednoducho ako zivotom poucena ti hovorim musis mat samu seba na prvom mieste aj ked niekoho mas to zabera vzdy!. Maj zaluby staraj sa o to aby si bola krasna aby si mala pekne vlasy , postavu odstran svoje nedostatky nemaj partnera za jedinu prioritu . Lebo muzov naozaj iba to zaujima... aj ked nebude navarene ale bude mat doma sex a krasnu zenu nepojde inam ver mi. Nieje nic horsie ako zena co visi na partnerovi 24/7 to ide fest na nervy.A hlavne nepocuvaj zastarale slovenske nazory ze mas byt pri sporaku a bude ti verny.. prosim :) vsetko bude dobre uvidis!!

ano222

za toto sa v zivote nechcem vydat ani mat decko...lebo slovaci su uplne na prd partneri...musia si stale dokazovat svoje dodrbane ego mladymi milenkami...

Pazur

AnnaMariaMaria no vieš, mať doma britvu ktorá všetko zlé vidí len v okolí a o sebe si myslí, že je z cukru, tak takej asi každý chlap zahne. Treba sa zmieriť s tým, že sa stále rodia mladé a krásne a že zato ešte nie sú štetky. A ak sú niektoré koketné, je to preto, lebo muži im dávajú najavo, že sú príťažlivé a že pri pohľade na ne myslia len na to jedno. Keby si muži tieto mladé a krásne ženy nevšímali tým typickým spôsobom, koketéria by vykapala. Chlap nebude verný svojej manželke iba preto, lebo je to dobrá duša, stará sa o deti a rodinu, varí, perie, upratuje.... Každý muž potrebuje doma aj milenku, príťažlivú a dráždivú partnerku, nielen ošumelú a nevrlú slúžku, ktorá sa sama vpasovala do role upratovačky a kuchárky. A môžeš si byť istá, že pre manželku, ktorá je plná sex-appealu, je ochotný aj vysávať, variť, postaviť dom a donekonečna zarábať peniaze.

phev

láskavo tu nenadávaj chlapom do k.....v, budeš nahlásena sledovacím komandom čo určuje kultúrnosť a slušnosť normy vyjadrovania

AnnaMariaMaria

to nieje 100% istota že keď si nájde muža ktorý bude mať stabilnú prácu na jednom mieste že ju nebude podvádzať. Ja som mala muža už ex ktorý pracoval na úrade a keď tam nastúpila taká mladá pička po vysokej tak som sa dozvedela po asi roku že spolu spávajú. Kurevník jeden a doma sa tváril ako svatý za dedinou. Až keď mi to nabonzovala jedna ktorá ich videla spolu nasadať do auta a neskôr mi to potvrdili ďalšie osoby že sa k sebe na pracovisku až veľmi blízko mali ako hrdličky. A to mal prácu v tom istom meste kde bývame.
U muža to nemáš nikdy isté že ťa nezačne podvádza alebo minimálne si aspoň raz nedovolí vrznúť si s inou keď má príležitosť a "v nohaviciach ho to tlačí".
Ak vidí mladé chutné mäsko tak má čo robiť aby to ustál a nepodľahol. A niektoré piče sú také potvory že si dovolia ešte aj ženáčov zvádzať štetky jedne.
Tiež som mala takú kolegyňu, vydatá po tridsiatke štetka a zvádzala nášho vtedajšieho šéfa ktorý bol od nej o sedem rokov mladší. Ona si o sebe namýšľala že je sexica a nič jej nebránilo ani to že ma na ruke svadobný prsteň a doma dve decká aby sa pchala do postele inému mužovi ktorý mal navyše doma priateľku. Si niečo potrebovala dokazovať..

Lollka

Muzi zvacsa nemaju radi ked sa zena na nich moc upne a zije len pre nich. Ja ked som sa dala dokopy s mojim tak mi na zaciatku hovoril ze toto nemam robit, nemam sa vzdat svojich zalub a konickov, ze potom si chlap zenu nevazi. Zatial nam to funguje bez problemov hoci tiez niekedy rozmyslam nad tym, kolko lasky mu mozem dat a kolko nie aby nemal pocit ze sa dusi. Sama nepoznam tu hranicu. Ze pod tuto hranicu je prilis malo a odide, nad tuto je prilis vela a zase odide. Neviem to. A to sa hovori ze zeny su komplikovane, ja mam pocit ze skor muzi. Ty si to mala o to horsie ze ste sa par krat stahovali kvoli jeho praci, dosla si do prostredia kde si nemala rodinu ani priatelov, kde si nikoho nepoznala. Je logicke, ze si sa upla na neho, bol tvoj jediny blizky clovek. Nechat ho ist za pracou a sama zostat vo svojom meste by tiez nicomu nepomohlo, vas vztah by sa takisto rozpadol. Bola si v situacii kde si vlastne nemala na vyber a do tej situacie ta dostal on. Nabuduce si najdi muza co bude mat stalu pracu na jednom mieste a nebude sa kvoli nej musiet stahovat a tiez nebude chodit na sluzobky. Na sluzobkach vela chlapov podvadza, maju k tomu proste prilezitost a vyuziju ju. Najdi si niekoho pokojnejsieho a usadeneho. Si este mlada, deti budes mat s tym, kto si ta bude vazit.

Lalinka

Toto je strasne.muzi nemahu chrbtovu kost..rozrubaj tu posstel na triesky..taketo dobre zeny ako my iba trpia..tiez som si vsak zazila daco podobme.moja z tohos anikdy nedostanes a nepochopis ho...chlapi su kreteni..nezmenime to...prechadzas traumou..skus ak mas prachyaspon na dva tyzdne niekam vybehnut nq dovcu mimo sr..pomoze to...je svinsky bastard..a dobr ze si poziadala o rozvod..q naozaj..to co som ti radila..nevnucovat sa,nehovorit,nezasluzi si zem po kt.chodis...cim skor rozvod,kedze nie su deti bude to lahke rozviest sa...opatruj sa a l
Bud uz v zivote opatrna!!nemiluj tolko..nevyplaca sa to...skus zacat inak zit kee to preboli...to pomaha..

Zranena87

Hej ozval sa ze ho mrzi ako mi ublizil a ze nevie kedy sa odmiloval..tak som mu dala vediet nech mi uz viac nepise..asi tak ako pisala lalinka ze to nikdy skutocne nebolo myslene uprimne z jeho strany..a ano mam 30aj ked Ti to je smiesne cely ten moj vylev no takto som to citila..neviem co bude dalej,musim sa nakopnut a ist dalej po vcerajsku mi to viac doslo..a vlastne aj ked sa tie pocity vo mne asi budu este nejaku dobu miesat nic s tym nenarobim..a nikto mi s tym nepomoze ani tym ze ma bude lutovat..mozno to vidim aj z jeho strany ked ma uz nemiloval a mozno som ho uz aj znervoznovala tak so mnou viac nedokazal byt asi to bolo strasne byt takto..no aj tak takto sa vzahy a manzelstva neukoncuju a vlastne vsetko co si pamatam je jeho chrbat vo dverach ako ide prec...

hetera

Zronena ako si dopadla? ozval sa ti odvtedy co odisiel vôbec? alebo sa iba zbabelo zbalil a siel za milenkou? vysvetlil ti vôbec nieco, alebo sa aspon ospravedlnil?