Citlivy zalud po obriezke?

tomasbla

hahaha lol tak som sa rehotal ked som si cital; komenty hahaa obrezany a aj poiuy lol fakt sranda ale maju pravdu ja som den po obriezke a chodim ako posraty mame som vravel ze idem na operaciu s ramenom ale ked som dosiel domov kryvajuci tak jej to bolo divne ........ keby som vedel ako to bude vyzerat a ake to budem mat citlive a spuchnute no fuj a v noci sa mi samozrejme snivalo s troma kozatymi babami tak to riadne bolelo hned som zacal mysliet na moju babku a uz len by som chcel zaspat na dva tyzdne a zobudit sa s funkcnym kktom

Obrezany :D

Ahojte
dnes je to 3 den čo som po Obriezke.
Nemam ešte 18 rokov tak na vlastnú žiadosť od urologa som si vyžiadal celkovú narkozu
(vo večšine prípadoch to tak robia pod 18 rokov celkové uspatie )

prišiel som do nemocnive na druhy den ma hned operovali po operacii som necitil žiadnu bolesť len taky nesvoj pocit že tam mam niečo INE :) ale v pohode dostal som infuzie (proti bolesti) aj tak nič nebolelo

na další den som siel na obed domov ...
žalud si obviazujem sterilnou gázou občas to krvaca hlavne rano ked sa zobudzame dvaja ... a aj preto je to ešte neprijemné na dotik

rana sa hoji pekne, najhorši je na tom Opuch čo vyzera strašne, stehy su na kkt skaredee okolo celeho žaluda a odstavaju vyzera to ako slniečko :D ked niekde čuchnem boli to preto nosim široké veci po dome

odporučam robiť kratke kúpele v Repikovom alebo harmančekovom čaji 5 krat denne ked nie kupel po čurani to aspon preliat ...

v kludnom stave vôbec to neboli občas citit menšie trhnutie ako to zrasta a stehy sa uvoľnuju normalne je to citit ....

HOVORIM ZIADNA BOLEST ( občas to zaboli ale ked si buchcem do toho alebo čuchnem o nohavice)

žijeme v 21 storoči tak to je Normalna VEC obriezku som postupil kôli zdravotnym dôvodom s detstva a preto

ps: sory za chyby :D

ps: ak mate otazky spravil som si mailovu schranku obriezka@zoznam.sk

keby to nezverejnilo tak obriezka ( zavinač) zoznam (.sk) kludne pište ja sa vam ozvem

xavi

cawte, ja som akurat 4 den po obriezke!
po operacie ked som sa zobudil som citil take palenie ale v pohode sa to da prezit...viacej mi vadili tie neustale infuzie do zil bleee. den po operacii ma ihned pustili domov...stehy mi uz troska praskaju, najhorsie je ked sa mi stopori penis tedy to zacne boliet a tecie i trochu krvy...pri treni v rifliach to tiez trochu pobolieva ale da sa to vydrzat.hlavne z dolnej casti penisu tie stehy vyzeraju hrozne ale tak co sa da robit:D ale ti co to potrebuju fakt sa toho nebojte da sa to prezit a potom bude zivot krajsi:D cawte

domco12323

dobry den ja by som sa chcel opytat kedze pravdepodobne pojdem na obriezku ci neboli ked mas zalud iba tak volne v slipoch? lebo mam ho dost citlivy aj teraz

poiuy

Caute som 3 den po obriezke doma musel som zo zdravotnych dovodou ale neodporucam to iba ak musite zakrok necitit iba ak tie ihly (bolo ich 5 a bolo ich fajne citit) a potom na druhy den ked som daval dole obvaz to bolo ako v mesokombinate tolko krvy obvaz prilepeny k penisu a on bol cely napuchnuty skoro som sa pogrcal no hrozny pohlad mam 17 a este som nezasuval ale uz sa citim lepsie odporucam prebalovat min 1x denne a kupat ho v harmancekovom caji 3x denne a este daco najhorsie su noci ked sa vam snivaju dake eroticke sny tak sa nam penis stopory a popraskaju stehy a zobudite sa na bolest a rano zasa vela krvy neviem ci tuto noc daako prezijem uz aby som ta mal za sebou a chodte na stanku www.obriezka.sk tam je vsetko co potrebujete vediet tak sa majte AU

lion8

dobry den som po obriezke citim sa lepsie,eviete mi posim poradit ako dlho mam pouzivat este harmancekove kupele po tomto zakroku,? uz ich pouzivam dva tyzdne este trba trosku viac,prosim dakujem

prazeodým

ani tento problem netreba riesit radikalnym postupom.

neviem, odkial si, ale skus toto:
www.urology.sk
bol som tam, je to fajn lekar.

treba si normalne bez stresu pokecat, povedat, co chces, a neeeeeni ziadny problem.
Staci mozno len ciatocny zasah, mozno ani to nie.
A ak zasah, ta ponechat co najvacsiu cast vnutornej predkozky, lebo potom mas sancu, ze ked to nebudes chciet, mozes si postupom casu natiahnut predkozku do stavu predchadzajuceho.

No musis sa vediet vyjadrovat a nebud u lekara nervozny.

www.rodina.cz

vela stastia.