Prosim pomoc,poradte co by to mohlo byt

Príspevok v téme: Prosim pomoc,poradte co by to mohlo byt
Zufalaa

Prosim vas,mal niekto takyto problem? Cca pred tyzdnom ma zacal boliet kutik praveho oka,ziadny jacmen,ziadne zacervenanie ani opuch oka..z toho mi to vystreluje do licnej kosti okolo nosa,spanok cely boli a cela ta prava polka hlavy;( bola som aj u nosneho nakolko som myslela ze som dostala reakciu z antibiotik-opuch sliznice no nic nevidel ani na rtg iba alergicku nadchu a dal mi kvapky..momentalne som aj prechladnuta ale nemozem smrkat je to strasna bolest;( viete niekto z coho to moze byt?dakujem za nazor

Zufalaa

Dakujem za odpoved.skusila som pozriet aj to pasuje..len ci s tym bude stotozneny doktor..ten je taky ze nesmiem byt mudrejsia ako on;) ten nosny lekar mi pozeral aj do usi.v poriadku to bolo ale ked si dam kvapky a vatu do usi tak to na chvilu prejde.neviem no stale nieco.
Problemy s imunitou,crp zle 7 antibiotika na zapal po sebe.kliesta som mala v hlave a vyslo slabo pozitivne borelie..cele zle sama infekcia v kuse;( neviem si uz rady a ani doktori zrejme..

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.