Byvaly kamarat ma tyra

Príspevok v téme: Byvaly kamarat ma tyra
Parsley

Mala som kedysi kamosa, tazko vysvetlit ten vztah. Totiz, dodnes nechapem, kolko casu som s nim stravila, ako dlho sa udrzal v mojom okoli priatelov aj napriek tomu, ze sa vlastne vzdy choval ako magor, alkoholik, manipulativny clovek a neskutocne sam seba strapnoval. Dost sme sa hadali, vzdy doliezol, nejak si vzdy dotieranim, pripadne ospravedlnenim vyzehil neskutocne preslapy. Je to aj tym, ze sa vedel aj na nejaku dobu chovat normalne, dalo sa s nim kecat. To vsak nikdy nevydrzalo dlho. Postupom casu ma zacinal akosi subtilne buzerovat, sikanovat. Napriklad neustale ma prerusoval v rozpravani, vsetkym vykecaval moje sukromne veci, o rodine napr., prekrucal vsetko co poviem, zo vsetkeho vyvolaval hadku, obvinoval ma z roznych veci, ktore robil on sam, akasi projekcia, skratla si na mne ventiloval svoje frustracie... je to mozno aj tym, ze kedysi bol do mna jednostranne nestastne buchnuty a nikdy sa mu nepodarilo ma dostat, aj ked mal od zaciatku jasne povedane ze zaujem nemam. Nevyslo mu to a dost tazko to bral. Ked sa so mnou uz zacal hadat neprestajne, uz nebolo uniku, totiz to uz sme boli spolubyvajuci. Nevedela som ako sa mu vyhnut, tak som ho ihnorovala. Lenze cim viac som ho ignorovala, tym agresivnejsie na mna utocil - verbalne. Naposledy to uz ale prehnal. Bol na mol ozraty, chcel nasilu moju pozornost, otravoval ma az kym som na neho nekricala nech minda pokoj a vtedy na mna fyzicky zautocil. Proste ma normalne zbil. Zacalo to fackou a pokracovalo to nasilnym vlacenim ma po dome az kym nezasiahli ostatni spolubyvajuci. Samozrejme kazdemu tvrdi ako ja som napadla jeho prva... niektori mu to dokonca veria. Fakt mi to zlomilo srdce, ked mi jeho kamos par dni na to povedal nieco ako ze mam "len trosku opuchnutu sanku a modriny mam mensie nez on"... fakt uz vsetkym nacisto drbe????? Ako moze byt niekto tak zmanipulovany ze toleruje nasilie na zene?
Jednoducho, je uplne jasne ze riesenie je odstahovanie sa, par spolubyvajucich ide do toho so mnou, takze na tom uz pracujeme...
Akurat ten pocit ponizenia a uvedomenie si kolko som mu tolerovala ma fakt zoziera. Nieco sa vo mne zmenilo po tom fyzickom utoku...
Mali ste aj vy v zivote cloveka, ktory vas takto vyciciaval a sikanoval? Alebo manipuloval vasich priatelov proti vam, hral sa na obet?

Larrah

Co si hned nezavolala policajtov? Ked nic ine aspon by videl ze nedovolis aby ti niekto skakal po hlave. Kludne aj na psychiatricku pohotovost nabuduce aj nejake bude