príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

vin diesel

Ten isty problem mam aj JA!!! Baby ma ocumuju ale ked sa prihovorim tak som skoncil. Len par bab ma berie aj po rozhovore za super chalana. Inac ma len kazda baba ocumuju, otaca sa mnou atd...
Je to take rovnake by som povedal. No tie pohlady dievcat hmm... ;-))))))))

milana

ha keby to bolo také lahké! aj to som skusala lenze najdem len takych co sa ma bud zlaknu lebo si myslia ze si z nich robim vysmech alebo takych co si povedia ze raz a dost. a ja chcem normaneho chalana ktory sa ma nebude bat

malinka

Co mas robit? Hmmm, zeby sa so mnou vymenit? :DDD Nene, teraz vazne-aj mna ocumuju a tiez nic, ale to bude tym, ze velmi vonku nechodim. Nebavi ma to. Od rodiny stale dostavam komplimenty :(
(ale to je tak TAKMER vsade)takze to netreba brat vazne.

Teraz rada pre teba-chod a SAMA si "ulov" podla lubovole chalana, ked si taka pekna, urcite ta neodmietne(pokial bude volny).

papillon

kuratko nič si z toho nerob, ja budem mat dvadsat rokov, a tiež som nemala vztah.. možno to niekomu pride nenormalne, sem tam si pridem ja ako nenormalna, pride mi to, a nielen mne, že som moc vyberava, ale nebudem sa do toho nútit, len preto, aby som už mala nejakého chlapa..je to krasne, ked sa možes k niekomu pritulit, nebudeš ssa nudit, ale pojdes von so svojim miláčikom... Ale kym je človek mlady, a krasny treba si uživat.. Potom ked to bude mat príst tak to príde, a budes_me prežívat Lásku.. kym budem stara a zvraskavena, potom sa budem drzat jedneho, ktory ma bude milovat a ja jeho:D dovtedy si uzivajme.. mladost, krasu, leto, zivot...

tiny

nič nerob, nechaj to tak, hľadaj chalana ktorý má srdce hlavne a neboj príde, pekné baby a navyše rozmumné to majú ťažšie, to viem