príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

sedmikraska

Cz neni najvzialenejsie zahranicie a nezabudaj ze sme boli jeden stat anasi otcovia chodili na vojnu tam a cesi zase k nam takze sa to dost pomiesalo. Moj chlapec je tiez cech, takze v cechach som casto, ale aj tak su slovenky krajsie a inteligentnejsie, ale cesky su lahsie dosiahnutelnejsie

vin diesel

sedmikraska,
Roland ma aj pravdu, slovenky naj urcite nie su. Tu su dievcata insie ako v zahranici. V zahranici sa mi zdali byt lepsie baby, alebo aspon v CZ urcite... ;-))

ninna

Ahoj Milana!

Absolútne Ťa chápem, ale nechápem ľudí, ktorí tu vypisujú tie kritické dotazy na Tvoju adresu. Máš pravdu, vôbec Ťa nepoznajú a súdia Ťa!
Napriek tomu som medzi nimi našla zopár postrehov. Pubertu som zažívala podobne ako ty. Dospelo to až do takého štádia, že vlastne celý život (ešte teraz, keď mám 25 rokov) mi vadia pohľady ľudí, hlavne mužov. Neviem príjmať komplimenty, bola by som najradšej, aby si ma nikto nevšímal, nepokukoval po mne a pod.
ľudia majú odjakživa radi pekné veci, preto sa na Teba pozerajú. Bohužiaľ väčšina z nich trpí predsudkami, že krása a inteligencia nejdú dokopy. Nič si z toho nerob. Ani sa nenazdáš a zoznámiš sa s niekým, kto bude možno na začiatku trošku nesmelý, ale po dlhšej kominikácií zistí, že nie si namyslená a okrem peknej tváričky máš aj pekné srdiečko :)

Prajem veľa šťastia....

Nina

haluska123

ved sme slovenky tie su naj :)))
vela peknych sloveniek tu zije a i v inych krajinach najdete vzdy neake kocky:)) napriklad ze chalanom sa pacia azijatky neake pekne niektorym blond niektorym tmave atd je toho vela a ked sa bab usmeje na chalana tak pride sam verte mi staci naznacit ze mate o toho chalana zaujem tak to pojde potom lahko

haluska123

ved sme slovenky tie su naj :)))
vela peknych sloveniek tu zije a i v inych krajinach najdete vzdy neake kocky:)) napriklad ze chalanom sa pacia azijatky neake pekne niektorym blond niektorym tmave atd je toho vela a ked sa bab usmeje na chalana tak pride sam verte mi staci naznacit ze mate o toho chalana zaujem tak to pojde potom lahko