muzsky bod G

ivo

ja viem tak, ze ak sa chces skor urobit tak si staci pomasirovat miesto medzi gulami a konecnikom a skor sa urobis. Skusam to stale a ucinkuje

setko

no mne to robila frajerka massirovala mito miestecko pouzila aj jazicek trosku..potom sa dostala ku G to mi masirovala prstom a pri tom mi ho cuckala... aaaaaa naajlepseee

suns

:D:D:D:D:D pocuvaj "setko", ty ti teda cislo:P a ako si to robil? len si to masiroval? a s ftacikom si co robil? nic?? hmmmm?:P

suns

:D:D:D:D:D pocuvaj "setko", ty ti teda cislo:P a ako si to robil? len si to masiroval? a s ftacikom si co robil? nic?? hmmmm?:P

setko

mam to za sebou..:) uau najprv som bol uplne v prdeli len z toho miestecka medzi gulkami a prdelkou(dakujem suns) a potom som sa vystriekal tak jak este nikdy...fakt sila

suns

kluci, jj, je to tak... do tej prdelky neviem, ale som citala, ze sa to da stimulovat aj inak: a to tak, ze treba masirovat miestecko medzi gulkami a prdelkou - je to tam take zvlastne - inac ta prostata je asi tak velka ako vlassky orech..neviem - skuste to niekto, a povedzte:D oki?

hthytehyt

ja som to nasiel a je to fakt brutal. musis velmi jemne strcit do riti asi 1cm hlboko prst, teda ukazovak asi najlepsie.najlepsie si to najdes asi sam a potom jej to mozes ukazat.lenze prst tam zacni strkat az ked uz budes poradne vzruseny, pomaly s nim pohybuj.. znie to nechutne ale je to dobre///...:D napis potom pocity :D

prostata

Tzv. muzsky bod G je prostata.

No na nu treba veeeeeelmo jemne, inac si v hajiku zelenom a nie v nebicku modrom.

A kdesi som cital, ze je z toho fasa ejakulacia a super orgazmus, ale nesmies sa chytat ftaka.

hlavne treba jemne.