hlada sa dobry endokrinolog

Príspevok v téme: hlada sa dobry endokrinolog
anjelicek

ahojte,bola som teraz na dovolenke a odpadla tam.lekar bol velmi ochotny a porobil mi vysetrenia. nepacil sa mi vsak moj vysoky tep. dostala som teda lieky a povedal aby som isla endokrinologovi.problem je ale v tom,ze chodim endokrinologicke a jej sa zda vsetko v poriadkum moj vysoyk tep a nadmerne potenie pripisovala len tomu ze som mala pred maturitou.viete mi poradit nejakeho v BA?

jaeny

prosím ťa prečo chceš ísť do Blavy,ved do Lubochne to máš bližšie a k tomu sú tam špičkový odborníci,v BA je dobrý Doc.PAJER

jaeny

čauko,objednaj sa v Lubochni,tam ti určite stanovia správnu diagnozu,prečítaj si témy štítna žlaza Lubochna...,pá

zlata

tak si najdi noveho endokrinologa.ja som tiez vymenila po dvoch rokoch ked mi stale menila lieky a teraz som relativne spokojna

anjelicek

krvne testy mi robila davnejsie, ale ked k nej pridme tak jej vysetrenie spociva len v tom ze ma odvazi a odmeria.sestra ma takisto vysoky tep,boli ju aj na krku a lieky jej nedala.

zlata

tazko sa radi dobry lekar lebo aj oni su len ludia ako my.je lekar s ktorym je vela ludi spokojnych a tolko aj nespokojnych.ak si uz bola u endokrinologicky tak ti musela robit krvne testy-t3,t4,tsh.ak boli v poriadku tak mas v poriadku aj stitnu zlazu.mozes sa este ziadat aj na sono stitnej zlazy.