Make up na mastnu plet

Príspevok v téme: Make up na mastnu plet
karina reeves

Hrabala som sa v starych temach, ale som z toho mnozstva odporucani totalny jelen. Mam velmi mastny nos, prave kt. potrebujem prekryt + nejake to akne na cele. Hladam dajaky dobry make-up, ktory lahko zohnat a je tak do 400-500sk. Existuje vobec taky? :/ Hlavne aby sa hned nerozpustil v mastnoste, lebo mne vydrzi plet matna maximalne 20 minut. Odsatie mazu a prepudrovanie neprichadza do uvahy, lebo aj ked len zlahka prilozim vreckovku, to, co chcem zakryt je hned vidno. Cize menim make-up kazdych 45 min. Co s tym?

lilinka

Ano, presne on. Ucinkuje hned ako ho nanesies, uzastne ta zmatni a stiahne pory. Krem stal tusim 129, make up 430 (cize v cenovej relacii, ktoru si aj uviedla) a puder (Creme Puff) myslim 143. Cize okrem toho make upu ziadne zavratne ceny. A make up je lahky a zaroven kryje, obsahuje aj puder, takze je nemastny a zaroven nevytvara tu spominanu "masku". No ak som ti pomohla tak som rada. Ani nevies ako ti rozumiem s tou mastnou pletou. Ja som sa s nou tiez potrapila. Tak drzim palce.

lilinka

Ja mam podobny problem, tiez velmi mastnu plet. Akurat vcera som sa zasobila kozmetikou a dnes mam skusaci den, zatial na vybornu. Doporucujem podkladovy krem od Garnier Pure, ten zmatnujuci (naozaj ucinkuje, pripominam, ze mam ozaj velmi mastnu plet), make up Max Factor Lasting Performance a aj puder tej istej znacky. Nalicila som sa rano a este teraz mam make up ok, oproti minulosti priam uzasny a to bez nejakych vyraznych uprav. Predtym presla tak jedna hodina od nalicenia a bola som ako obliata olejom. Tato kombinacia je naozaj vyborna.

karina reeves

poliewoocka: za koznou uz chodim, okrem toho omietku pouzivam na celu tvar len zime-lebo mam sklon ku praskaniu ziliek

poliewoocka

pleti neprospieva tolko "omietky" a vysusovania.Bude sa viac branit a mastniet este viac.Rozhodne zajdi za koznou

karina reeves

Skusala som uz Aerateint aj Normateint od Vichy, mastna som bola rovnako, takze neviem. Rozhodujem sa medzi
www.avon-online.sk a
www.avon-online.sk

jeden by sice mal potlacit trochu mastnotu, ale bude sa stierat, druhy presne naopak, ktory zobrat?? btw s Perfect wearom mam uz skusenost a bol dobry az na tu mastnotu, vdaka

karina reeves

elwin:ku koznej chodim uz rok, po celu tu dobu mi predpisuje Zineryt. Celkom fajn pomaha(od vyrazok, to ano), ale pomaly prestava zaberat(beriem ho uz 10 mesiacov), a k tomu v zime sa mi akne dost zhorsuje-resp. scervenie. Preto ako poistku hladam dobry make-up AJ na vyrazky, lebo ani liecba koznej nemoze zaberat 100pro. Nasledujuci liek(ak mi ho vobec zmeni) mi nemusi zabrat, a ja nechcem v zime chodit s rapavou tvarou.

jajkaa:uz som nan pocula dobre preferencie, len neviem kde ho zohnat, a uz vobec kde zohnat vzorku. Bez vzorky uz totiz ziaden make-up nekupim, riskla som to s Cool matte od Rimmel-u a dopadlo to strasne-flakata tvar, neprirodzena farba(a to som vzala najsvetlejsi odtien aky je-sa mi zda, ze vseobecne makeupy od Rimmel-u su akesi tmave).