Som tehotna?

wolf

idem dnes kupit test a potom sa uvidi, ved to nie je take strasne ked by som aj nahodou bola, ale chcela som to vediet

poliewoocka

to wolf-ked ti to meska iba den tak sa zbytocne nestresuj.Autosugescia-ze sa dokazes sama presvedcit o niecom aj ked to nemusi byt pravda a tym oklames svoje telo-sposobuje pocit akoze si pripadas v inom stave.TAK BACHA!!!Neboj a chod na gyndu

wolf

ja som pocula ze k prvym priznakom patri aj chodenie na WC a kedy najskor sa mozu nevolnosti dostavit, asi po 2 dnoch nie vsak?

qiu

to wolf
nie to (časté chodenie na wc) nepatrí medzi prvé príznaky..Najskôr asi nevolnosť najčastejšie ráno a po jedle

jejke

Ak to este nedostanes, mala by si si urobit test a po pozitivnom teste sa na gynde robi ultrazvuk cez posvu...nemyslim si ze by davali vyvolavacku bez ultrazvuku...teda tehotnej...
Nevolnost nie je 100percentnou znamkou a ja som napriklad ani v prvom trimestri nepocitila nieco ako pocit na zvracanie...skor len taku spavost alebo ako sa to da nazvat...strasna unava...
nezabudaj ze si priznaky mozes aj sama privolat aj ked nie si tehotna
TAKZE KLIDEK...nestresuj , mozno nie si len mas nejaky iny problem...

wolf

zatial mam pocit ako by mi mala prist, ale podbrusko ma boli iba trochu a mam to aj akoby nafuknute.Ak nahodou budem v tehu a daju mi vyvolavacku tak co, ci najprv ma lekar normalne pozrie a podla toho ....

poliewoocka

Ranne nevolnosti,ale postaci aj divny pocit v bruchu.Pockaj este tyzden.Ak mrcha nepride,skus ist na gyn,ze ti neprislo a ze ci ti nedaju vyvolavacku..