Prosim o pomoc.

Príspevok v téme: Prosim o pomoc.
Ejsejbi

Takto minuli rok som ochorel prechladol bol som v robote a musel som chodit do prace pri chorobe som uzil antibiotika choroba ustupila no o mesiac dalsia dalsie atb kolobeh sa opakoval cely rok vkuse mi nieco bolo horuxky a ostal som na pnke lebo uz sa to nedalo. Vela roboty v noci som sa potil nevedel som co mi je psychixky som isirl uplne dole jednoduxho ma ta choroba zozrala. Zacal som behat po lekaroch vsetko mam v poriadku niekedy v minulosti sa to opakovalo ze som mal jemne zvysenu teplotu citil som sa pod psa trvalo to asi dva mesiace same to odznelo. Mal som par rokov pokoj teraz.zasa lekari nevedia co je to. Som uz zufaly z toho ze.nebudem uz spat nikdy som nebol takyo na tom ako teraz dva roky do zadu som mal klasicke xhoroby jak normalny clovek teraz ale nie mam unavu uz ked vstanem. Slaby nechuti mi jest. Vsetky testy mam podstate normalne akurat som uzil vela antibiotik. Nechcem to uz vidiet skusil som vsetky mozne pripravky jednoduxho mi nic nepomohlo. Som z toho zufaly,rodicia su zomna tiez nestaatny lebo mi nevedia pomoct nevedia ako. Proste som slaby unabeny jemne zvysenu teplotu.
Neviem ako dalej mam super priatelku ktora ma podporuje,rodinu tiez, len som z toho celeho smutny a nestastny kolko som si toho odtrpwl na cakanir vysledkov ci nemam nieco vazne zaroven som bol rad ze podla lekarov som zdravy. Nesuhlasim s tym ze mam psychicke problemy proste mam ale iba z toho ze sa to za taky cas neposunulo a neviem co to sposobuje a z toho ze kukali na mna jak na hypoxhodnra co tam chcem.som velmi ale velmi sklamany z naseho zdravotnictva kedze nikdy som nebol na pnke pracoval som vzdy som sa snazil jak to slo a ked ma podlomilo zdravie tak mi nevedia pomoct a posielaju ma na psychiatriu ze problem je v hlave.
Problem nemam v hlave pride mi to naozaj zufalost ze dnesna moderna medicina nevie ani diagnostikovat. Skusal som vselijakyxh sarlatanov zo zufalstva bez uzpechu. Nerozumiem tomu co mi je. Chcem zasa byt spat pred tym som cvicil bol som plny energie naraz s chorobami som isirl dole nechutilo mi schudol som vela pohlad do zrkladla uz na mna mam pocit ze sa sam sebe nepacim pretoze som sa pred tym zivil aj ako model teraz sa za seba hambim je to hrozny pocit neprajem nikomu. Pracoval som 12hodin denne teraz nevirm bormalne banalne veci su premna tazke. Dakujem pekne vsetkym.

Tomas12345

Tvoje problemy su mierne zvysene teploty ,tiez som si to zazil a je to fakt neprijemne a vycerpavajuce mat neustale 37.3 teplotu cloveka to uplne vycerpa.

Pises ze si chorobu nevylezal a chodil si do prace . Nuz a pre toto lekari naliehaju na pacientov nech chorobu vylezaju . Lebo ak tak nespravia tak sa s nimi choroba taha aj dlhe mesiace mozno aj dlhsie.

Ake testy ti robili ? Robili ti testy na infekcie, plesne, parazity ?

Skus si posilnit imunitu vitaminom C a cesnakom , + imonuglukan a vynechaj cukor vratane fruktozy a pridaj zeleninu.

nicollette12

Workoholizmus, o tom si uz pocul? Lebo toto je presny opis workoholika, ked mu nieco brani vykonavat svoju pracu.. mal by si sa dat poriadne do kopy, tu by stacila podla mna vnutorna pohoda a klud. Taka dovolenka niekde aspon na tyzden , v nejakom inom prostredi, to by pomohlo jednoznacne :)