Poradiť

Príspevok v téme: Poradiť
Erikablahusova

Ahojte mám 17rokov a ten piatok sobotu nedelu idú moji rodičia preč na celý víkend a rodičia mojho bratranca a sesternici majú nieaký porblém ktorý musia riečiť cez piatok a víkend a tak ma poprosili či by som ich nepostrážila Maťko má 4roky a Alicka má 10rokov a musím ich zobrať do školy a škôlky poobede vyzdvihnúť urobiť raňajky a večer a neviem aký program im vymslieť mohli by ste mi poradiť
Ako s nimi cez noc?
Ako zvládnuť ten piatok školu atd.?
čo im robiť na jedenie?
A aký program na tie 3dni
Dakujem Erika

nicollette12

Neboj sa , zvladnes..ja ked som bola este mladsia od teba som musela mladsiu sestru bravat do skoly aj zo skoly, na kruzky, ihrisko atd, pretoze mamina mala 2 roboty a nestihala..lenze ja som to musela robit skoro kazdy den a v pohode som to zvladala...ani ma to nejak neobmedzovalo..

Teraz k tvojim otazkam- cez noc, to neviem ako si to myslela, ale je dost mozne, ze 10rocna mozno bude protestovat alebo ta nebude respektovat, ked jej povies, ze je cas ist spat.A 4 rocny, ked tak mu precitaj rozpravky a uloz ho normalne spat.
Dalej, skolu podla mna v pohode zvladnes, ako som pisala hore, jeden den je nic.
Jedlo, to sa ked tak opytaj dievcatka ze co maju radi na jedlo, a urob im to :) (samozrejme ak to nebude nieco moc nezdrave) hlavne aby sa najedli..a program-ten zosulad podla pocasia, ked tak na prechadzku, alebo na ihrisko ich dat vyblaznit,.ale na maleho davaj vecsi pozor.., popripade keby bolo skaredo, tak pust im doma rozpravky :) Vela stastia..