Bolest srdca

jahoda140783

picha ma do srdca pocitujem to ako keby som mala nejake krce srdci trva to kratko a niekedy ma trosku tlaci na hrudniku a mam strach,ze zas ma bude pichat.a od krku dole ma boli aj chrbat.poradte mi p;rosim lebo ma to ozaj trapi

damian

Pri vsetkych chorobach srdca sa v metabolickej medicine pouziva nasledujuce:

Vit C Complex – 3 az 5 g denne,
Vit E 800 az 1000 IU denne
Vit A mulsion
Lysin a Prolin
Magnezium 200 az 400 3 x denne
Koenzym Q10 150 az 300 mg denne
L-Carnitin 300mg 3x denne
Vit B1 200 az 250 mg denne
Omega3
Omega6
Voda – 2 a pol litra denne
Setrny pravidelny pohyb
1 Cesnak 3 x denne,
Ovocie
Zelenina
Vela pohankovej muky (na elasticitu ciev)
Zelene caje
mnohe veci maju na stranke doplnky.com

pernicek

mozne priciny : Srdcové choroby, funkčné poruchy srdca.
Vysoký krvný tlak.Choroby štítnej žľazy.Hypoxémia alebo stavy, pri ktorých sa zníži hladina kyslíka v krvi, pľúcne choroby.Znížená glykémia Anémia.Fajčenie.drogy
Kofeín -- káva, čaj.Alkohol.
Namáhavý tréning.Atak paniky.
Nedostatok spánku.Lieky na chudnutie.Príliš vysoká dávka lieku na štítnu žľazu a viac ma nenapada :)

cvrcek

ahojte ja mam niekedy prudke bolesti pri srdci a nemozem sa poriadne nadychnut len tak akoze len aby som dychala po case ta bolest ustupi a vsetko je v poriadku...no a este ked ma tak boli pri srdci hned ma boli aj hrudnik neviem co to je pls poradte co by to mohlo byt...

gregor

Nedostatok magnezia(horčik)sa da doplnit uživanim prirodnej liečivej vody Zaječickej horkej ktora obsahuje Mg2+ 5033.00mg/1000ml a to užívanim 1/2dcl. pred spanim. Tato voda ma schopnoť utišiť tvoje zdravotne potiaže a upraviť celkovy metabolizmus. Kupiš v lekarni.ahoj

danka773

ahojte, aj ja mam v noci take stavy, ze sa budim na busenie a silnu bolest srdca a zaroven mam pocit ze sa nemozem poriadne nadychnut.uz som presla cez kardiologov a ortopedov, ale moje problemy s chrbticou kt mavam vylucili ako pricinu a srdce mam tiez zdrave...pricinou je neustaly stres a moje telo takto zacalo reagovat. odporucam kupit magne b6 je to magnezium, mne osobne troska pomaha a vyhybat sa stresu, co je zial v dnesnej dobre tazke...90% ochoreni sposobuje stres zial aj rakovinu...

sunnysweetie

ahoj "z". mna bolieva srdce velmi casto..bola som u lekara..ale nic..ze ho mam zdrave,..tak skumam dalej..v noci ,ked idem spat mi zacne rychlo buchat..ako keby mi chcelo vyskocit z hrude :(
zevraj to mam od CHRBTICE..
usiel mi nejaky stavec, ktory mi tlaci nejaky nerv,ktory je spojeny so srdcom..
nemas problemy s chrbticou???