mladí do 30 rokov, kt. majú BORELIOZU, sem prosím

Príspevok v téme: mladí do 30 rokov, kt. majú BORELIOZU, sem prosím
NihalkaZufalka

Ahojte, mladí,
aj vy trpíte tou pliagou? Prosím podeľte sa so mnou o vaše postupy, liečbu, hodnoty v krvi, ako sa liečite, čím si prechádzate, viete aj nejakú alternatívu okrem vysokých dávok atb? Ako ste na tom zdravotne,čo Vás trápi? Môžeme pomeniť aj maily, chcem sa dozvedieť čo najviac informácii o tejto zákernej mrche.
podme o tom kecať viac, lebo mne ju zanedbali doktori pred cca 4 rokmi, a odvtedy sa to so mnou ťahá. Napadla mi postupne, všetky orgány pomaly, od hlavy cez mechúr, žalúdok až po nohy, svaly, cítim sa čoraz horšie.
Kedže bola roky vo mne a neliečená. Prepuklo to teraz v júni. beriem tretie ATB a bez zlepšenia, lekári to bagatelizujú- však to nič nie je, ako sa cítim. A aké mám výsledky.
Moje výsledky line blotu a elisy- IgM pozitivne, a IGG negativne. ( tomu celkom nechápem)len viem,že ju mám. Najprv boli hraničné teraz sú pozitívne. Cítim,že tu pliagu mám, príznaky mám úplne- sedia všetky. Nejdem rozpisovať.
Ako s tým bojujete? kto vyhráva, ona či vy? prosím,podelte sa so mnou vy mladí o tom, komu tak strašne zasiahla táto choroba ako mne do života? Prosím, ja sa idem zblázniť, vidím všetko čierno,lebo nemám asi šancu. Nemala som vysoké hodnoty tejto mrchy, ale mám ju pozitívnu.Kiežby som ju mala negatívnu aspoň raz :( Štyri testy v priebehu 4 rokov mi boli robené, najprv boli hraničné( čo nikto ani neriešil)a potom pozitívne postupne,po atb.
Teraz mám opäť užívať na 6 týždnov lieky penicilín a mna už z toho bolí žalúdokk hrozne, predošlé lieky nepomohli,ani azitromycin, sumamed, ani doxycyklín, ani cefuroxim, na tútp mrchu nič nezaberá! Aj vám sa to deje? Ale keby mi neovplyvnovala ostatné orgány ok,ale ovplyňuje negatívne imunitu, celkovo choroby sa na mňa lepia, nemám vôbec imunitu. Prosím poradte,ako ďalej,čo na takéto veci funguje? Ako to vyriešiť? A táto choroba nie je samozrjeme jedinou infekčnou čo mám, ale chcela by som sa s Vami o tom bližzšie porozprávať a nabrať nejaké info. Aj neurológ, aj infektolog ma odbíjajú, vraj to nič neni, že to má " dnes každý druhý",..Tým som si nie je tak istá. prosím, mám pocit,že mi tá choroba ničí život. Aničila mi ho 4 roky minimálne,dakujem !pomáhajme si navzíjom! ja mám pocit,že sa mi sype život.

tiezborela

Chod doktorovi Klubalovi do Prahy je to najlepsi odbornik aj ked si clovek zaplati ale radsej si zaplatim a vidim vysledky ktore ma naozaj uzasne nez sa budem liecit na slovensku a vyliecim hovno..

Liecenie666

Reagujem na príspevok od - Dariusko.
ja Ti všetkými desiatimi odporúčam kontaktovať pani Albertovu, viem že sa Ti v tomto stave ťažko verí ale ja som bola 9 rokov chora a to mám teraz 23. Dostala ma za rok z toho takmer úplne ale som stále v liečbe. Urcite si o nej prečítaj, viem že lieči aj Boreliózu. Drzim palce

Dariusko

Boreliozu prekonala aj sama Albertová neviem kolko má rokov ale už určite cez 60 a stále robí je vitálna a veselá aj ked mala čo počúvam všelijaké úrazy. Čiže aj ona sama je dokazom že dostať sa z toho dá a aj v neskorom veku. Netreba si zúfať to ti nepomože. Mne ked som k nej prvý raz došiel z inou diagnózou tiež vážnou mi povedala že ked budem len postonávat tak sa nikam nedostanem. Že musím zmenit seba a to jak sa na celý problém dívam že to je to hlavné mat optimizmus a verit že sa z toho dostanem. Ty si na tom strašne čo čítam úplne ti z toho prepína a takto to len zhoršuješ. Na svete je vela chorob ktoré ničia telo aj mozog neni to len borelióza to by sme sa museli všetci zbláznit ale to by nám nepomohlo.

NihalkaZufalka

no moja mailovka je
linduska259@gmail.com
kto chce nech napise mi mail tam,odpisem vam ,
chcem sa dozvediet,co najviac, a chcem sa zoznamit s ludmi mladymi,co tymto trpia velmi..ako to zvladaju a tak,lebo ma z toho ide j....ť....
po slovensky..hm

nemam na tuto chorobu nervy a najma,ked mi j uzanedbali roky,a teraz co mam robit, nikoho to nenapadlo,len si ma pohadzovali,a teraz iba trpim,ako pilat, toto je fakt strasne, by som vsetkym doktorom, skt. som sa stretla dala po prašine, za to,ako ma zanedbali..

a teraz co mam robit? ani alternativa mi asi nepomoze ani atb, ked citam,ako niekolkorocona liecba nepomohla ludom, tak co mi pomoze ?vem,ze mi to iba rozhadze organizmus..ale co potom

a potom,co bude ?mam strasne vela otazok, nepoznate nejakeho fakt odbornika,infektologa,co toto riesi??alebo dakeho doktora?lebo som na dne,potrebujem pomoct.ved ja neozem ani robit,ani nic, ani pracovat. som zo seba zufala,keby som nemala rodicov, rodinu tak mozem ist do fucka cela, bola by som pod mostom,!! ale oni vecne zit nebudu a nechcem byt prisavka iba pre nich :(

zivotjetazkyboj

Mne nepomohlo nic a z brania antibiotik som sa spamataval okolo 5 rokov. Uz od vtedy preslo viac ako 10 rokov a zacinam mat klby v katastrofalnom stave. Denne spim okolo 12hod inak nedokazem moc fungovat. Bezne veci ako strava byvanie je premna tazko dosiahnutelna vec a bez rodicov by som skoncil niekde pod mostom. Ludom co si len tak lahaju do travy na luke odporucam opatrnost lebo neviete co mate! A o rok mat uz nemusite! Stale dufam v liek.

NihalkaZufalka

prepáčte, ak pisem ako dezorientovana krava alebo zmatena alebo tak ale ja naozaj som, som chaoticka uple uz ani neviem,co robim,vkuse iba citam net, chodim kade tade po bylinkarnach, zhanam info na forach,ze co s tou boreliozou, mne uplne sramoti zdravie, uplne to ctim, cele royk,som to citila a ti slavni mudrci mi nevedeli dat poradit,ze co mozem mat ,chodila som z ordinacie do ordinacie a za vsetkym sa skryvala tato prekliata zloba, nenavidim tu chorobu,ak mi sposobuje taketo problemy naozaj skutocne na sto percent ona,ake mam teraz,tak by som sa najtradsej skocila pod vlaky...nech to mam za sebou a roky som o tom nevedela?som totalne frustrovana a znicena, uz mam nervy zo vsetkeho,lebo aj vy mi tu radite, ze odbornika na to,ale koho?akeho odbornika?
kto je vobec odbornik na tuto chorobu? taky odbornik,ktoremu nezaplatim cely majland, ja totižto ja som studentka, nepracujuca, zijem iba s mamou, my nemame peniaze na nieco take na drahe kury, dnes som si bola kupit tu podhorcovu a jej protokol, B nieco sa to vola, vy tu teraz pisete,ze vlastne ste sa po roku liecby z toho nedostala, a ja teda neviem,co mam robit, ta tinkturka slavna mi vydrzi vraj iba dva tyzdne a dala som za to 30e !!!Nemam na taketo lieky,co som teda odsudena sa trapit celozivotne alebo? dalej pisete,ako tak citam,ze vlastne co z toho,ze dostanem aj atb na pol roka, rok,a co vlastne, aj tak je v tele, lebo je stale v tele, cize sa jej nezbavim, ok, zatial nemam take problemy, ze sa neviem rozhybat z postele a chodim, cvicim, ucim sa, nakupujem, cestujem, aj ked som mega unavena,ale snazim sa.teraz oka,mozno nepotrebujem tie atb, a nejako to bez nich dam,ale
kupujem si aj lieky,codaval kedysi nebohy rng, zeriem na tony liekov kazdy den tinktur,a prd z toho,citim sa nanic,
co poviete na ten plazmovy generator? mate take skúsenosti s tym?za to len dalsie peniaze a dochadzanie, ja sa uz asi zbalznim,ved ja nemam ani tolko:( ja nemam ani nic usetrene, my nemame z coho zit pomaly.
.:(ale co bdue potom?co ked sa dostane choroba do takeho stadia, ze proste uz prestanem chodit,alebo tak? co ked ma uplne zdevastuje ?a nebudem mat ani polovicny invalidny?co potom?ked ma to uplne položí?
ok, zatial mam sympotomy,ako :
nocne potenie
bolest bedrovych a kolennych klbov
busenie srdca
neustale zimnice, stale chladno mi je,aj v lete
niekedy rozmazane vidim, niekedy sa mi toci hlava, boli lave oko a ucho vacsinou, neusricte bolesti v tele, bolesti v oblickach, chrbtici, mechure,
bolia ma uzliny
chronicke zapaly hrdla,,mandli,
neviem si spomenut niekedy na nieco, co chcem,
mravencia mi obcasne ruky
mam pocit,akoby som nemohla spravne vyslovit slova, (ale to nastastie od pana boha iba niekedy sa mi stava)
pocit piskaniav uchu a hucania,kolisavy tlak, bolesti bruska a niekedy nevolnosti,
som unavena,ked nieco urobim,som ko celkom potom, ked napriklad som kdesi na vylete celodnovom alebo cely den dom upratujem,tak potom som tri dni z toho vyriadena,som hrozne unavena
ok,ale s tymito sympotmamy sa zatial da zit,aj ked studujem a mam to tazke,strasne, lebo musim fungovat, ja nemoztem si dovolit prestat fungovat:(
aja som nechapala cele roky,co mi je chapete tomu:( ja som uplne dezorientovana a odpalena :( neviem co so sebou teraz.
chcela by som strasne alternativu,ale sakra ,co zabere, nie ze vyhodim za to stovky tisicky eur,a hovno z toho, existuje vobec nejaka alternativa ???? nejake fakt byliny,co stoja za to??stetka sa vraj uz nevyraba azakazuje sa vozit do svk,
stevia vraj nie je na to vhodna, tak co je na borelu ,co ju zlikviduje,nech mi nesarapati v tele?
ja som uplne znicena a znechutena,lebo ked si predstavim,ze tie bakterie mam vsade v tele rozlezene, vsade su schovane, a ze ma pozieraju, tak automaticky na grcanie mi ide, som uplne zhumusena a zhnusena, nedokazem takto zit :( a som tak strasne mlada !!!!!!!! ja chcem deti, rodinu si zalozit, paneboze ,co dalej :(

ako vas prosim ta pani albertova liecila na borelu? vy ,co ste sa z nej dostala ??? ake byliny vam miesala??co urobila pre to,aby ste bola fit ??prosim povedzte mi to,alebo ak chcete necham vam tu mail,ak nnechcete verejne.

Rene1337

S boreliozou ludia bojuju cely zivot. V jojo efekte moze sa ohlasit raz za desat rokov na par mesiacov chorobne priznaky alebo niekomu cely zivot nic nie je je to individualne ale nie nemozne na tuto problematiku je malo studii. Pretoze borelia ma rozne symtomy napada nervy vypadky pamete bolesti klbov malatnost slabost imunitny deficit atd atd. Zastarale vyucovanie hovori 3tyzdne doxy dovi do po podla lekarov. Bohuzial miliony ludi pocituje zhorsenie a naozaj hrozne priznaky borelioza sama o sebe nie je o cisle ake mate na papieri ale pocitovo ako sa citite. Igm je aktivna forma igg su chronickr alebo spiace ukazovatele. Jedine ako sa da zbavit tohto ochorenia je prirodnou cestou. Rocne a a vobec ac protokoli atb nikam nevedu,poskodenir pecenie zaludku,obliciek. Zakladom je vitamin c intravenozne ked nie aspon pravidelne oralne, dalej oleuropein vytazok z olivovych listov dlhodobo brane aspon pol roka, nac na lepsie odokryvanie kedze borela je sama o sebe ako bela virusov bakteri brania sa borelioza ma vonkajsi obal ktory vela krat neprerazia ani silne atb dari sa im v kolagenovych loziskach cize bolesti klbov sliach tam sa drzia dlho neznasaju teplo preto imunitny system vela krat zohrieva telo 40c teplotami kde zabija bakterie telo vie co ma robit len mu treba pomoct. Podhornej tinkturi su urcite prospesne mne osobne sa zda ze sa ale hlavna myslienka tejto firmy stratila. Topol je ucinny. V knihe wolf dieter storl sa pise o saunovani a stetka lesna ucinna na borelu. Je to idividualne u kazdeho plati nieco ine. Draci pazur samento banderol tiez propaguju bojovnika proti BB. Kvalitne probiotika. V australii boreliu neuznavaju testy posielaju do ameriky kde vidu pri priznakoch pacientov skoro vzdy pozitivne. Vyhybat sa sladkemu a muke je pomoct pre telo kolagenom sa zivia bb takze to neodporucam. Rano zacni zeleninovymi stavami musis postavit imunitny system. Kolostrum je tiez dobre.
Oxy terapia je vyborna taktiez bb nema rada tak povediac cerstvy vzduch.Kniha stephena harrod buhner pise o prirodnej liecbe. Liecba musi byt systematicka cize tak povediac najprv ocista tela zaneseneho liekmi hygienickymi a hlavne nespravnymi potravinami. Ja som si borreliozou presiel viem o com hovorim. Urcite sa ale.nenehaj zlakat na rocne protokoli atb. Tvoje igm hodnoty su aktivna forma nespoliehaj sa na lekarov spoliehaj sa na samu seba. Lekari vela ludi poslali s boreliozou na psychiatriu ze si namyslaju zly stav a podobne ze problem je v hlave,lenze problem je ze aktivna bb je hnusne ochorenie zacni vitaminom c mozes aj dve 2000mg denne oleuropein kvalitny swanson alebo iherb kukni dlhodobo taktiez kvalitne probiotika. Topol,reva,breza,atd

Tigrovita

Máš strašne vela otázok, vidím, že si z toho nielen zdeprimovaná ale aj dezorientovaná. Toto je najlepšie nechať na odborníka lebo sama to aj tak nevyriešiš. U pani Podhornej som bola, jej kvapky som brala vyše roka ale žiaľ mi vôbec nepomohli. Podľa mňa si ona len robí reklamu lebo všade o tom hovorí ako komusi vyliečila boreliózu ale po tej skúsenosti tomu už neverím. Ja som brala aj antibiotiká vyše pol roka lebo to bola moja prvá voľba. Veľmi mi to zničilo telo, ale boreliózu nie. Možno keď to niekto užíva aj dva - tri roky, tak sa tá borelia zničí, ale si neviem predstaviť že nejaký organizmus toto vydrží. Veď tie antibiotiká sú riadny zabiják. Na moje veľké šťastie som sa vtedy dozvedela o Albertovej. Ale ako som už písala myslím že už nových pacientov neberie. Aj tá liečba u nej bola dlhá výhodou ale bolo že ma to neničilo a po pár mesiacoch som sa začala cítiť lepšie. Vtedy som už vedela že som na dobrej ceste. Výsledky mám stále negatívne ale keby som aj nemala, dôležité je pre mňa že sa dobre cítim. K lekárom už veľmi nechodím snažím sa riešiť si všetko prírodne. Je to istejšie a menej nebezpečné.

hetera

ahojky, ano spravne chapes, z chronickej boreliozy je velmi narocne ak nie takmer nemozne sa vyliecit. Niektore studia udavajú niekolko mesacne az rocne liecby silnymi kombináciami atb, touto cestou ide aj MUDr. Durovska. Nie je jednoduche tak dlho brat atb, s ohladom aj na ich ucinky na telo, mne napríklad z doxyhexalu bolo tak strasne zle, ze radsej by som znasala príznaky boreliozy ako toto. Borelioza sa zvykne stahovat a znova vracat ked je imunita oslabena. Napr. par rokov je ok, potom zase prepukne a su problemy. Viem to na sebe, uz presne poznam za tie roky, co a ako. Bohuzial aj ked je borela utlmena, nikdy som sa necitila uz po nakaze 100%zdrava. Ja mam neuroboreliozu, mne to zasiahlo nervovy system, ja nemam bolesti klbov a podobne. Mozno na zaciatku ma boleli svaly a slachy, teraz to uz bolo ine, pri poslednom prepuknuti. Mala som presne rovnake príznaky ako pri skleroze multiplex, ktora sa mi vylucila az magneticou rezonanciou mozgu a evokovanými potencialmi, ktore mi robili neurológovia. Skor by som sla asi cestou vitaminov a posilovania imunity, ja odkedy som viac psychicky v pohode aj sa citim omnoho lepsie. drzim ti palce, aby ti tato choroba neznicila zivot, a mala si dostatok sil stale s nou bojovat.