10kg za 10 dni

datelinka

dodulka, jaja ma uplnu pravdu, a navyse, moze to u teba nastartovat aj poruchy v prijme potravy. ak si chces uzivat pekne detstvo a mladost, neblazni, rasties, potrebujes vyvazenu stravu.

jaja:)

dodulka ty si vazne postihnuta....13 rokov a tolko schudnut za mesiac to je nebezpecne pre dospelu osobu moze sa ti uplne pokazit menstruacny ciklus nemusis vobec menstruaciu dostat a ak si ju este ani nedostala ta to ani nic nehovorim...mozes prestat rast mozes ochoriet celkovo zoslabnes mozes zacat odpadavat tebe za mesiac odporucam chudnut max 3 kg a v tvojom veku ani neodporucam chudnut dietami ta cosi skus len jest nieco zdravsie a vynechavat sladkosti v ziadnom pripade neobmedzuj velmi beznu stravu skus po 6 hodine vecer nejest a daj do toho viac pohybu...hlavne s mierou

dodulka

Awojte baby ja by som potrebovala schudnuť min. 8 kil za mesiac bo 21 dni. mohli by ste mi pomôcť dáko pomôcť??? ja sa naozaj trápim. mám 13 rokov 61 kil a vysku162 prosim pomoc.............

poradte mi

Prosim vas napiste mi na email : selena6663@azet.sk ako mozem schudnu aspon 7 kg do zaciatku septembra mam 13 rokov a mam 158 cm a 62 kg a v skole je to hrozne prosim vas poradte mi napiste mi na email je mi jedno kludne nech je to aj drasticke len mi poradte prosim vas

tinkanr

7-Phenylstack, neslubujme ze schudnes 10kg za 10 dni, to je nezdrave, a ak by sa ti to nahodou podarilo tak to velmi rychlo naberes naspat. Ale ten pripravok ti pomoze nastartovat metaboliymus a v tvojej diete a cieli ta vo velkej miere podpori

sissssa

Mile slecny,
na to aby ste schudli 10, ci 15 kil treba najprv motivaciu. Skuste si sadnut, upokojit sa od diet a skusit si predstavit seba schudnutejsiu. Potom si vyrobte REALNY plan na zostihlenie. Ja som schudla 6 kil za pat mesiacov, no POZOR, nie SVALOV (to co schudnte vy vasimi extremne rychlymi dietami prip. hladovkou), ale TUKU. a to je viditelny rozdiel. Nie som rosol ale pevna a stihla. Chodim pravidelne cvicit, staci aj 2x do tyzdna a pocitite taky prilev energie, o kt. sa vama ni nesnivalo. A nielen to, automaticky nebute mat chut na tucne masne jedla, s pohybom pomaly mente stravu, kupte tmavsi chlieb, nasupte si mrkvy a inu zeleninu, chrumkajte je okrem hlavnych jedal cely den. Jedzte v klude a hlavne zabudnite na rychle chudnutie, pretoze svaly sa vam stratia ako sibnutim carovneho prutika a jojo efekt je sposobeny prave tym a spomalenim metabolizmu. Ak mate akekolvek otazky, kludne mi napiste na mail saifffa@azet.sk, lebo tato tema je nadlho, drzim vam vsak palce a verim v zdravy rozum, ze si to uvedomite

ivicka

ja som si tu na jednej teme nasla recept na specialne rizoto na chudnutie. aj som si to varila a schudla som dost rychlo 5 kilogramov a potom som sa na to vyprdla a prestala som to jest, ja kreten! nebolo to zle, dalo sa, len sa mi to uz nechcelo varit. a nemusela som pri tom vobec drzat dietu ani cvicit. no nie som sprosta? preco len nie som vytrvala!