Da sa zlepsit zrak?

jonatane

na zlepsenie zraku jstvuje aj ina metoda nez joga je zabavnejsia a mozte ju robit hocikde je to btesova metoda prirodzeneho zlepsovania zraku tako si svojim pricinenim spolu so spravnov dusevnou terapiov mozete zlepst zrak ja mam astigmatizmus 4d a pomaha mi to pravidelne pocitujem zablesky jasneho videnia

frgggg

a nesediet pri pc a televizore lebo mojej sesternici sa tak za rok zmenili dioptrie o 2 cisla ...... a aj mne sa uplne pokazi zrak odkedy sme si kupili pocitatc...... asi s tym seknem....

monica gazpio

Ahojte, ja som mala nosiť okuliare, ale nenosila som ich, čo bola asi veľká chyba, ale keď som skončila školu tak sa mi automaticky zlepšil zrak. Svoje robí aj to, či sa stresujete alebo nie. Moje tipy na zlepšenie zraku sú: nikdy nečítajte poležiačky, nečítajte pri nedostatočnom ani pri nadmernom osvetlení, dbajte na dostatočný prísun vitamínu A, C a dalších vitamínov a minerálov. Cviky som neskúšala takže neviem, ale keď chcete môžete ich skúsiť.

RNG

Ja pouzivam pristroj na elektostimulaciu oci(podobne ako elektrostimulacia inych svalov) firmy Optogon medical corp.
Kupil som si ho zo strachu pred deterioraciou oci v dosledku mojej cukrovky. Mam viacej priatelov s cukrovkou, ktorym sa zrak rapidne zhorsuje aj napriek braniu roznych doplnkov na oci./
Zatial sa mi zrak nezhorsil a to uz su roky, co mam cukrovku.
Pristroj pouzivam nepravidelne(odsvindlujem sa ...)ale aspon 1-2 krat za tyzden 10 minut(miesto vyrobcom odporucenych 2xza den 5 minutovy cyklus

Alternativa

Ano, mamto odskusane. Bolo to pri mori, vzdy rano tzv. ocna gymnastika. jasne, svoje urobila aj morska voda a slnecne luce. Isty cas som citala bez okuliarov. Ale prestala som cvicit a okuliare su spat. Poznam tiez jogu prstov, su tam cvicenia na podporu zraku. Joga vseobecne uzasne podporuje komplexne zdravie. tak preco nie zrak... Vyzaduje to vytrvalost, vysledok za to predsa stoji :D