Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asexualita ?

Príspevok v téme: Asexualita ?
nepotrebujemto

Dobrý večer.
Keď som do niekoho zamilovaná (vždy tajne), tak ma aj sexuálne priťahuje, vzrušuje.
No nikdy som nemala sex a nikdy som si nerobila "dobre". Ani teraz to nerobím a nejak mi to nechýba.

Znamená to že som asexuálka ? Je tu niekto taký, kto nemá sexuálny život ani nemasturbuje ?

BJ 2

adria- viem o tych veciach, dokonca viem, ze nerestince boli aj v minulosti, dokonca sa o tom remesle hovori ako najstarsie. I tak svoj nazor nemenim. Poznam tie zeny a zakladali si na mravnosti a slusnosti. A boli to veriace navyse. Zena, ktora si tu vec dala do ust, bola povazovana za prostitutku. Nemylim sa moja, ver mi, ze mylia sa zeny, co si to pchali do ust, a budu este lutovat. Velmi. Pretoze pravdu mali tie babicky. Uvidis.

Defcon

Aby som si to rozriesil ohladne onanie nasich mamiciek a babiciek, tak som sa nadychol, vzal vsetku odvahu a predlozil cely problem svojej mame s tym, ci jej generacia masturbovala. Kukla na mna , ze samozrejme, kazde dievca aj chlapec jej generacie v mladosti onanoval, ved to je samozrejme......Mama ma 75 rokov.
Tolko na margo tunajsich inkvizitorov tvrdiacich ze starsie generacie neonanovali. -))))

a_dr1a

BJ_2, pises, ze si jednoznacne za to, aby zeny nerobili oralny sex, lebo sa im to hnusi a musia sa lamat, aby to vobec robili ai. A co take zeny, ktorym sa to nehnusi? Poskytovat, ci prijimat oralny sex od ich priatelov snubencov manzelov, lasky? Casto spominas a odvolavas sa na babicky prababicky. Sorry. Ale mohol si mat neviem aky skvely vztah s babickou, no ver, o intimnom zivote co robila-nerobila by ti zrejme nikdy nepovedala narovinu pravdu. A ten pripadny "odpor" mohol okrem ineho u nej pramenit aj z vychovy, vierovyznania ai. Inak ked uz spominame tie babicky a prababicky, tak vedel si, ze prvy vibrator v historii bol zaznamenany uz z cias egypta, konkretne Kleopatry?) A co sa tyka mechanickeho vibratora, tak ten bol vynajdeny uz okolo r.1880. Ludska sexualita bola je aj bude. Inak by sme tu ani my neboli

Pag

A keď Ti niekto povie, ok, tak Ty predsa si na našej úrovni a Ty im povieš, áno, ale ja tých peňazí nemám toľko ako Vy. A oni povedia: óu, ale ako to? A Ty im povieš: Pech. Stáva sa, ale s.ať na to:-)
www.youtube.com
ha, ha, ha.

Pag

A ak ti niekto povie: ale však Ty nemôžeš mať čas, však Ty robíš to a hento a tamto a semto. A Ty im len povieš: len sa nebojte a nestarajte o mňa, ja si ten čas nájdem. Ja Ťa nájdem, ja sa raz nájdem. Haló? Kde som?

Pag

Ako sa hovorí, priznanie je poľahčujúca okolnosť. Nejako sa k tomu musíš prepracovať, keď niečo chceš dosiahnuť. Každý máme iné ciele, ako sa hovorí: karma je zdarma a tá raz každého dobehne, ale čo mňa je osobne po tom, že?:-) Ja osobne by som chcel ešte jeden titul získať, ale isto sa mi to nikdy nepodarí, žiaľ, nie, žiaľ, nie, toho som si plne vedomý, aj keby som vedel, neviem čo. Proste nie. Ono, áno, treba si niekedy uznať aj prehru, ono to nie je ľahké:-) Problém je v tom, že neviem, prečo ma to tak štve:-) Život nie je len smutný, môže byť aj veselý, len s tým titulom asiK najskôr nič nespravím. Do kelu, do frasa, zum verfluchten, verdammten, schrecklichen Teufel. Tak na!!!

Pipinanana

Debilzbytocny :D - sam si tak hovoris, nie ja, aby bolo jasno. Nic fanaticke tu nikto nepisal, ale "rob si co len chces a fanatikov s inym nazorom si nevsimaj" nie je vyzrety nazor. Nie sme tu vecne, ani ty, takyto "sebavedomy". Bez zopar dobrych pravidiel je to svojvola, ale nie sloboda. Sloboda ich zopar predsa zahrna, iba hlupaci ich ignoruju a tak aj dopadnu. Kto sa ruti 150km/h kde je 80-tka sa asi nepozdava vsetkym.. Kto nerespektuje nic okrem svojvole, raz tiez spozna pravdu o sebe, lebo dopadne tak, ze bude musiet, ako ten samovrah cci vrah na aute.

Pipinanana

Ehmo, akesi cudzie paranoje o manipulatorstve postavene na wikipedii ja neriesim. S tym sa radsej obratte na pani JL :) , ktora verim, ze podla vas nemanipuluje :D :D :D . Dakujem naozaj za reakciu pani JL, velmi ma zaujima odkial cerpate tieto svoje nazory. Wikipedia to Ehmo isto nebude... ;)