epileptický fokus - ložisko

Marosko-n

andreag22 06.01.2018 20:12:50
marosko odkial mate ten smrekovobylinkovy elixir? mozete mi poveda viac?dakujem vam

Dá sa objednať na mojom maile.

going

prípad kombinácie epilepsie a nádoru na mozgu som mal.
Klient mal strašné tlaky na oči. Epi prejavy sa mi podarilo
minimalizovať na 1-2 mesačne.
Klient ich mal pred tym niektoré dni aj niekoľlo hodín
v kuse.
Nádor som mu diagnostikoval na diaľku počas terapie. Klientova rodina prestala spolupracovať a nenavštívili na moju požiadavku lekára za účelom potvrdenia nálezu obrazovým vyšetrením.
Nádor som z mozgu nedematerializoval. Je to riziko.
Keby som vedel že má nador, nešile by som do liečby.
Keby nádor bol napr. na pĺúcach odsal by som ho v pohode.
asi takto.
Počítam že mi do mesiaca zavolajú, že sa mu stav zhoršil
ale už môže byť neskoro lebo ma nepočúvali, neurobili pre liečbu nič.

niesomepileptik

going: zaujímalo by ma, či ste liečili a aj VYLEČILI takého epileptika, ktorý mal epilepsiu, lebo mal rakovinu mozgu a záchvaty mu spôsoboval práve ten nádor...ak ÁNO, to by znamenalo že ložisko zmizlo...tým pádom ste vyliečili rakovinu a ste adeptom na NOBELOVU CENU!!! :-)))))

going

keď som zbavil ľudí epileptických záchvatov tak sa logicky udiali aj vnútorné zmeny v mozgu a následne boli tieto liečivé zmeny normalizácie zhmotnené aj meraniami EEG mozgu.
Preto ľudia na MR a CT hlavy už neboli a na obrazovom vyšetrení
preto nebolo už čo pozerať.

niesomepileptik

bolo to zistené aj CT aj MRI...tak povie mi niekto či to môže len tak zmiznúť, prosííím??? ďakujem...

niesomepileptik

marosko -n, ale ja nepotrebujem kupovať nijaké lieky ci co to núkate, ja chcem len vedieť či ložisko na cievnom podklade je tam navždy alebo môže zmiznúť...prosím nechcem Vás uraziť, myslíte to dobre, viem...díky za pochopenie a odpoveď:-)))