Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trombocity

Príspevok v téme: Trombocity
asodjoe

Dobrý deň...dnes som bol k Hematologičke tá mi ráno zobrala krv a dnes poobede sme volali a som mál výsledky 30 a normal je asi 400 hneď hovorila že to môže byť kvôli tomu že krv stála dlho v skúmavke,nemám žiadne príznaky,nemám modriny ani nič...predtym keď som mal nízke trombocity (100) tak jak mi brali krv tak po odobratí ešte tiekla niekolko minut a teraz nič...môže to byť kvôli tomu že krv stála dlho v skúmavke ? V pondelok idem na kontrolu a keď to nebude dobre idem do nemocnice...poprípade jak prebieha hospitalizácia trombocít ? Koľko dní pacientov nechávajú v nemocnici ? Ďakujem za odpovede a pekný zvyšok dňa.

timka336

trombocyty sa v žiadnom prípade neznižujú kvoli tomu že krv dlho stála v skúmavke... buď ich také nízke máš alebo nie, prípadne sa mohlo stať že krv sa v skúmavke zrazila (napr.nedostatočným premiešaním po odbere alebo nesprávnym pomerom krvi a EDTA ktorá zabezpečuje aby sa krv nezrazila a pod.) a tým pádom si ich mal také nízke...ale to si myslím že je veelmi nepravdepodobné lebo v labakoch to vedia kontrolovať a keď je takýto nízky výsledok ešte sa aj opakuje či je naozaj takýto nízky...a norma trombocytov je cca od 140 nemusia byť 400

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.