silny menzes

veronaaa

Nikollette12- ano moja doktorka mi dala nejake lieky na zelezo tak to sa mi hadam upravi a v pondelok idem ku gynekologicke tak uvidim co mi na to poviem

nicollette12

Detektiiiv- Kto si dava moje meno? Ja to nevidim teda...A to ci je to fake tema alebo ne sa pytaj toho kto ju pisal mudrlnat

merilynn2

Ahoj, skús alchemilkový čaj, mal by harmonizovať všetky tie veci dole, dobre zaberá aj na bolesť. Vitamín C posilňuje cievy. Nízke železo nespôsobuje silnú MS, naopak, krvné straty môžu spôsobiť jeho nedostatok. Znížená zrážanlivosť krvi by mohla byť príčinou, ale pravdepodobne by sa prejavila aj inak (krv z nosa, modriny).
Mne sa MS zoslabila vekom, a tento rok sa skrátila po aplikácii pijavíc, no tie asi nie sú pre každého.
HAK by som už znova nebrala; u väčšiny báb, čo to v mojom okolí užívali, trvalo pár týždňov až pár rokov, kým prevážili negatívne účinky nad pozitívnymi. Následky cítim dodnes, aj keď nemám dôkaz, že to spôsobila HAK. Ak niečo v tele funguje, netreba si to rozhasiť.

nicollette12

Ano moze to byt, pretoze ked ma zena ms tak zelezo sa musi doplnat a obzvlast ked mas v krvi malo zeleza...takze ked ti dojde najblizsie ms, tak si najdi ake potraviny maju vela zeleza v sebe a konzumuj ich v tom case, ale aj pred ms.. a este si kup nejake vitaminy s obsahom zeleza a skus ci to pomoze, ja si myslim ze ano...