nemam stastie natrvale vztahy a lasku

Príspevok v téme: nemam stastie natrvale vztahy a lasku
elenya

uz som tu pisala jednu temu o mojom pritelovy pri ktorom sa dost trapim lebo ho velmi lubim a ovedomila som si ze je to dalsi vztah ktory ide dole vodou.trapim sa ze stretnem chlapca je nam spolu krasne prezivame krasne chvile plno peknych zazitkov vela pozornosti mile slova a vyznania lasky rozumieme si planujeme buducnost som stastna ze konecne mam niekoho s kym som stastna a potom pride zlom ktoremu vobec nerozumiem a partner sa zrazu zacne uplne tocit opacnym smerom a zacne mi to dost ublizovat a je to tak stale az do teraz neviem niekedy si hovorim ze je to asi vo mne ale neviem co alebo ci s tym ma ist psychologovy alebo co som z toho nestastna ze sa mi nedary usadit sa a velmi po tom tuzim mat trvaly vztah a partnara krory si ma bude vazit a milovat.pisem sem lebo mi vase nestranne nazory velmi pomahaju a pritom ja som clovek ktory vzdy pomoze a dobre kto ma problemy v laske ale sebe neviem...hmm

mia

Kedze uz mas aj dietatko,o to viac bud opatrna.Setri si nervy aj energiu,lebo to budes velmi potrebovat pre svoje dietatko.Doba je dost zla.Viem,ze tvoja tuzba je o to silnejsia mat dobreho partnera pre seba a aj pre dieta.Ale,ty si ho najdes aj so svojim synom.Na case a veku nezalezi,ver mi.Nikdy si nepovedz,ze uz starnes,alebo uz ma nikto nebude chciet.Laska kvitne v kazdom veku.Ak nemas dobry vstah,ukonci ho.Mysli na svojho maleho.Deti velmi vycitia,ked je mamina nestastna a oni sa zbytocne trapia,lebo je doma dusno.Asi tolko som ti este chcela napisat.Vsetko dobre tebe aj tvojmu syncekovi!

elenya

dakujem mia si velmi zlata a naozaj som velmi vdacna za kazdy nazor...dieta uz mam 4rocneho chlapceka a tiez uz niesom najmladsia aj ked na svoj vek sa vobec necitim:-)no urcite je aj to v tom ze mozno maozaj som este nenatrafila na toho praveho kto by ma miloval naozaj co mi je dost luto ale samozrejme ze sa nevzdavam nadeje ze este pride len proste mam teraz vztah v ktorom zas prezivam zlom ako v predoslich vztahoch a nejako som mala pocit ze som sa uz nadobro ocitla v slepej ulicke.este raz dakujem aj tebe vela stastia

mia

Mozno si este tu pravu lasku nestretla.Neviem kolko mas rokov,ale neboj sa,urcite ju raz stretnes a budes stastna.Vies,mozno ta laska z ich strany nebola dostatocne silna a preto bol ten zlom.Clovek stretne toho praveho,ked to najmenej ocakava.Kazda zena,aj muzi tuzia po tom,co pises aj ty.Po trvalom vstahu,laske,dovere.Zial,nie kazdemu to vyjde v zivote a preto sa netreba unahlit.Radsej nech tvoje vstahy nevyjdu teraz,nez by mali stroskotat,ked uz budu aj deti.Neviem,ci som ta povzbudila,alebo znechutila,dufam,ze nie.Si urcite skvela baba,nezahravas sa s laskou,preto si aj zasluzis chlapca,ktory ti tvoju cistu lasku opetuje.Ver tomu,stretnes ho,len sa neponahlaj.Pre tychto doterajsich si bola mozno prilis dokonala.Takze,hlavku hore,a ver si!Este raz,vela stastia ti prajem!

elenya

velmi dobre chapem co pises mia a praveze ja som taka ze do nicoho sa nehrniem viem co chcem ale vziadnom pripade to hned nevyzadujem beriem to tak ze to pride postupne prave naopak to chlapci mi najprv davaju najavo ze by rovno isli somnou aj do manzelstva ale potom ten zlom a vsetko je zrazu ine.som taka aka som ked lubim tak s celym srdcom .niekedy ma dokonca napada ze v zivote som si lasku nezazila tak mozno preto bludim asi na nespravnom mieste ...hmm ale co mam teda robit?

mia

Mozno tym chalanom davas prilis na javo svoju lasku a oddanost.Vies muzi uz od prirody radi"dobijaju".Tazko sa mi to vysvetluje.Vies,niektore baby napriklad zacnu prilis rychlo planovat buducnost so svojim partnerom,deti,vies a oni sa trocha zlaknu a radsej vycuvaju zo vstahu.Mnohi potrebuju viac casu,aby dozreli na to,aby si zakladali rodinu.Je lepsie mat trosisku neistoty vo vstahu,to je ta spravna ziarlivost,taka zdrava.Podla mna ak niekto povie,ze vobec neziarli,nemiluje.Neviem,ci mi porozumies,ale taky mam nazor.Vela stastia!