zijem minulostou

Príspevok v téme: zijem minulostou
sienne987

ahojte, potrebujem poradit. Nedkazem sa dostat z jedneho vztahu ktory sa skoncil pred dvoma rokmi, vyskusala som uz vsetko mozne, venovala som sa roznym zaujmov, stretavala sa s kamaratmi, spoznavala novych ludi, odcestovala na dlhsi cas do zahranicia, navstivila psychologicku, nasla si milenca. A stale nic. Nedokazem na neho zabudnut, vzdy ked ho stretnem vsetko sa vrati spat, nemyslim na nic ine len na neho. Uz neviem co mam fakt robit, nic v zivote ma nebavi, keby nebolo tohoto mam skvely zivot, ale nedokazem sa z nicoho tesit, stale citim strasnu prazdnotu a nikto ju nedokaze vyplnit.

kacka

Aaale sienne, to je hlupost, verim ze existuje, len mozno ti je sudene hladat a cakat trosku dlhsie. A mozno ze potom pride ten spravny cas a ten osudny moment, ked sa ti pripletie do zivota, ten na ktoreho si cakala. Ja som tiez cakala na toho praveho styri roky a len tak znenazdajky mi vkrocil do zivota a je v nom uz sest rokov.

normalny

Sienne, urcite sa najdu aj muzi ktorym ide aj o nieco viac ako len o fyzicky kontakt. Mozno je na skodu ze sa s byvalym vidas. Niekedy je lepsie uz nikdy nestretnut...ale 2 roky je uz dlha doba. Najprv si to musis ujasnit sama v sebe, inak by si mohla ublizovat aj druhym. Treba sa na to pozriet z rozumovej stranky a racionalne si to vysvetlit, ze je koniec a tesit sa zo zivota...drzim palce

sienne987

za posledny rok som absolvovala niekolko stretnuti s rôznymi muzmi, ale ma to len znechutilo, vacsinou im islo len o sex. Ja by som chcela mat noveho priatela ale mam pocit ze ziadny normalny uz neexistuje

Maria22

ahoj sienne,neni to tým,že si nechceš pripustiť,že by si mohla byť šťastná aj s iným mužom?vidíš stále len jeho,a myslíš si že sa už nedokážeš do nikoho iného zaľúbiť,lebo on bol ten pravý.Čo ked to bol omyl?/a tým sa vlastne nedokážeš od neho odpútať/hm...?