prosim rychlu pomoc

poliewoocka

hej ten pytiol je na rit-ked sa spravia vyrazky.Ale obsahuje to iste ucinne latky,ktore pomahaju.Treba skusit ja to mozem len pochvalit.Ale pomaha aj krem na hemoroidy.Fakt..nesrandujem!

jaja

abces :D ale nieee uz to skoro ani nemam az na to ze tam mam este od toho cerveny flak a naco sluzi este ten pytiol moja mama vravela este ze je to na zadok tak neviem :)

kuko25

Moze ist i o abces . To sa potom odstranuje chirurgicky,ide o hnis pod kozou.Napuchne to ,ak to zacne fialoviet ide o zapal ,je to nebezpecne ,treba vyhladat lekara.Ak je to obycajna vyrazka tak nieco na vysusenie.Skus i Ichtiolovu mast,tato mast sa pouziva na vytahovanie hnisu .Ale ak rana nieje otvorena ,nevytiahne ho .Z prirodnych liekov na tahanie hnisu je obycajna paradajka.pekny den

poliewoocka

ja mam s pytiolom vynikajuce skusenosti.A raz sa mi stalo,ze som mala taku bolacku vyvretu-kramovu-pozname-dala som si na noc a rano to tam uz skoro nebolo preslo za 2 dni(:

poliewoocka

pytiol je na volno..vyskusaj vsetko na striedacku nic tym nestratis ale pri liekoch si precitaj aj kontraindikacie.A ten pangamin si tiez kup.Balenie stoji 70skk