Plešatenie

Príspevok v téme: Plešatenie
MarcelStojka

Ahojte, mám 25 a mám pocit že sa mi začínajú robiť kúty. Všetci z otcovej strany majú problémy práve s vypadávaním vlasov, takže moje obavy sú celkom opodstatnené. Moja otázka znie: Existuje nejaký naozaj zaručený spôsob, ako tomu zabrániť? Pregooglil som sa na články v ktorých bolo všade približne niečo rovnaké o chorobách, strave a genetike : www.activebeauty.sk
Takže je pravda, že pokiaľ to mám ,,v génoch‘‘ nedá sa s tým nič robiť...teda okrem medikamentov, ktoré by vypadávanie zastavili/spomalili alebo potom neskôr až transplantácia? Ľudia fakt je to pre mňa vážny problém aj keď priateľka hovorí že plešina pridá mužovi na sexepíle... nezdieľam jej názor. Ďakujem za každú radu

samozrejme

ked niekto niečo chce, tak si za tým ide, ja som dala do 2 plastík
80 000sk a nelutujem,.. je to sakra rozdiel , mám kvaitnejši život..
na prvych 40 som nasetrila za polroka...
je to o prioritách...

samozrejme

ked niekto vymýšla konšpiračné teorie a nevie si zistit realnu cenu...
na tejto stánke je... pohybuje sa cena od mesta....
niekto v zahranici to mozno stojí 70 000€ ale mam malo info z tuto nizsie prispevku ci len kúty tolko stáli čo pochybujem alebo si dotyčný celu hlavu dal spraviť- čo je realnejsie za tu cenu..
tu su ceny...
www.estheticon.sk

MaruskaMM

Zbytocne proti tomu bojujes.
Pocuvaj svoju priatelku. Zalezat by ti malo hlavne na tom, aby si sa pacil jej, lebo nikto ti nezaruci, ze sa budes pacit inym/vsetkym zenam.

Hrozne a smiesne vyzeraju hlavne ti, ktori sa to snazia maskovat, bojovat s tym a odmietat realitu, uz spominany Mr.President.

MarcelStojka

No ako mám rôzne šampóny, alpecin a podobné výrobky ale chcel som vedeť niečo viac ,,spešl'' čo to oddiali aspoň o pár rokov... Ale ďakujem za rady :D To s Trumpom ma pobavilo :D

jablkovecookies

Zaruceny sposob :D Keby existoval zaruceny sposob tak bilionar Trump ma na hlave dokonale haro a nie hentu nalepenu metlu... Keby existoval zaruceny sposob tak by ziadny milionar na svete nebol plesaty pretoze by si mohol nove vlasy zaplatit aj keby to stalo stovky tisic dolarov. Realita je vsak taka ze vlasy z transplantacie aj ked preziju pociatocne kriticke stadium po operacii vydrzia len par rokov a nasledne znova vypadaju pretoze vlasove cibulky s geneticky slabou odolnostou voci testosteronu zacnu po case znova odumierat. Navyse tato procedura sa da opakovat len obmedzeny pocet krat kedze pokozka hlavy znesie len niekolko takych zasahov aby sa v poriadku zhojila a mohli sa uchytit nove vlasove cibulky. Mimochodom pre predstavu kolko taka viacnasobne opakovana procedura stoji, tak futbalista Wayne Rooney investoval do novych vlasov okolo 70 000 eur..:) No ak sa niekomu oplati investovat tolko casu, bolesti a penazi len aby zaposobil na nejaku zensku ktorej na tom zalezi tak nech sa paci :D